Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebbet találkozunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet találkozunk, fáradt vagyok és nem kivánom, szakitás lesz a vége?

Figyelt kérdés
Keveset találkozunk a barátommal, mióta dolgozom. Szabad időmben sokszor fáradt vagyok. Hiányzik, a munkatårsak fejét többet nézem mint az övét. Úgy érzem ez a kapcsolat rovására fog menni idővel.
2015. aug. 10. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elhanyagolod akkor igen. Neked sem esne jól, ha ezt veled tenné valaki.
2015. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet az is a vége, kérdés hogy mennyire ellensúlyozod a helyzetet. A munka nem lehet szimplán az oka annak hogy 2 ember szétmegy. Ha van szabadnapod, hétvége amit közösen eltölthettek, elmentek ide-oda, klassz élményeket gyűjtötök, akkor szerintem beállhat egy új rendszer ami munka mellett is tartható. Ha még mindig szerelmes vagy belé, a közösen eltöltött idő az feltölt úgy is.
2015. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!