Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Váratlanul vége lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Váratlanul vége lett, lehet, hogy ma találkozunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hónapnyi együtt lét után, tegnap felhívott, és azt mondta, ez neki nem megy, és mégsem tudja magát elkötelezni (24 éves). Elméletileg ma este idejön, hogy beszéljünk. Eddig mindig mondta, hogy szeret, imád, jó velem nagyon, rengeteget gondol rám, stbstb... de két napra egy ilyen kisebb vallomás után most mégis felhívott, hogy nem megy, és csak imád, és ezen túl nem érez mást. Elég kemény szakításon voltam túl, ő elnyerte a bizalmamat, hittem benne/neki, mindig őszintén megbeszéltünk mindent, nem tudom ezt hova rakni.

Még mindig úgy érzem, hogy csak megijedt, és lenne bennünk lehetőség.

Vissza akarom kapni. Ötletek? Hogy viselkedjek?


2012. jan. 20. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, láthatólag csak a szex kellett neki. Gondlom megkapott, azt' ennyi.
2012. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ezt? mi rendesen randiztunk az elején, két hét után csókolt meg először, ez közel sem csak a szexről szólt.
2012. jan. 20. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát vagy ez, vagy valami nagyon nem jött be neki veled kapcsolatban és rájött, hogy időpocsékolás együtt lennetek. Utóbbi a korrektebb, de végeredményben ugyanott vagy. Szerintem ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel. Jobb még az elején kiszállni, mint évekig szenvedni.
2012. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 brigi15152 ***** válasza:
Ha nem szeret, nem szeret. Ez van. Talán lesz belőle vmi. Talán. De a találkán Ne feküdj le vele! Mert most szólok: azért megy.
2012. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egyezik egy szerelmes ember viselkedésével.Én azt is kinézem belőle,hogy rajtad kívül mással is pont ugyanezt csinálja.
2012. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2hónap még kevés a szerelemhez.Aki igazán szerelmes,azt nem ijeszti meg semmi :)
2012. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Solarian ***** válasza:
Hivd meg egy (molotov)koktélra.
2012. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!