Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti járnátok süket-ném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok süket-néma nővel vagy ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 12:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy meg kellene ismernem, mint más nőknél is, és a közös szimpátia , közös összhang dönt nálam elsősorban. Szóval az, hogy most süket-néma, ez nálam nem befolyásol tényleg semmit, biztos nem ez lenne az az indok ami miatt nem tudnám elképzelni a közös kapcsolatot.
2015. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ha emberileg jó, akkor igen.
2015. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
91%
2015. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
89%
igen, és a kedvéért még a jelbeszédet is megtanulnám. :)
2015. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Úgy megfarkalnám, hogy visszajönne a hangja. :) Bocsánat, ez parasztság volt. Persze, hogy járnék, ha vonzódom hozzá. Igazából felvillanyozna a tudat, hogy egy különleges szerelmem van. Dicsekednék vele az ismeretségi körömben. :)
2015. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is pont Weisz Fanni jutott egyből eszembe. Nagyon cukor a csaj, és értelmes is.
2015. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%

hát így belegondolva a kommunikáció teljesen más lenne, de attól a személyisége lehet olyan ami megnyerő...

de szerintem ezt a kommunikációs "problémát" is meg lehetne oldani...


22F

2015. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
27%
Én találkoztam személyesen már Weisz Fannival. Át kellett adnom neki valamit, iszonyat édes ez a nő. :P
2015. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
21%

Én őszintén megmondom, hogy nem járnék. Elképzelhetetlen lenne számomra.

Az is benne van, hogy esetleg örökölhetik a gyerekeink. Olyan érzés is van bennem, hogy olyannal járok, aki másnak nem kell, s jobbat érdemlek. Kommunikálni sem tudnánk rendesen egymással. Meg hát annyi csinos lány szaladgál az utcán, tudok válogatni köztük. Ráadásul a fogyatékos emberekben csalódtam már jó párszor, rosszindulatúak többségükben.

De, ahogy látom a többi válaszolót, legtöbben a külsőre mennek rá, hogy ha jól néz ki... az a döntő. Ez nem lehet stabil alap. És mi lesz ha meghízik pl.?

Persze én is állhatnék a dolog másik oldalán, ahol én vagyok s süket-néma, s átélném a különböző negatív élményeket.

Volt egy haverom, ő süket-néma csajjal járt, és esküszöm úgy nézett ki, mint Weisz Fanni. De dobta a haveromat, mindig a facebookon ült a csaj.

2015. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés az, hogy ő elfogadna-e engem úgy, hogy egy jó darabig értelmetlenül mutogatok és semmit nem értene belőle. Természetesen nem kizáró ok. Örömmel tanulnám a jelbeszédet miatta :)
2015. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!