Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti járnátok süket-ném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti járnátok süket-néma nővel vagy ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 12:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

#27:

Nekem meg van az ideálom, nagyon kedves rendes lány. Nincs benne, hogy tudjon beszélni, vagy hallja amit mondok...

Sőt szerintem ezzel a kapcsolattal nagyon sokat tanulhatnék, hisz olyan dolgokat kellene megtanulnom amit valószínűleg enélkül nem tanulnék...

Meg miért ne lehetne szeretni egy siket-némát?


Nekem a mamám rákos volt, műtötték a torkát kb alig tudott beszélni, sokszor mutogatott inkább, hogy mit szeretne. Ettől nem éreztem volna sem azt, hogy más lenne sem azt, hogy szánnom kéne...


ugyanúgy élhet egy ilyen lány teljes életet, csak más módon...

2015. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Jól van emberek, lehet küldeni nekem priviben a mail címeiteket, és igazolom fotóval, hogy találkoztam Weisz Fannival.
2015. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Oké, Weisz Fanni egy nagyon szép lány. Adta magát, hogy valaki felhozza példának. De rajta kívül is vannak siket nők/lányok, akik szerethetőek. Nem kell hozzá modellkülsejűnek lenni.
2015. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

" Te meg vitaképtelen."


Te meg szimplán csak h_lye

2015. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
# 34 Már miért lennék hülye? Érvelj.
2015. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!