Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akivel majdnem 4 évig jártam. Ő olyan tipikus karcsú, szépen öltöző, komolyan ad a megjelenésére és olyan sok pasi utána nézős típus. A kapcsolatunknak úgy lett vége, hogy ő megcsalt. Most olyan alakokkal jár akik a mai divat viselői és mind képvisel valami stílust. Én egy teljesen átlagos pasi vagyok. Nincs se izmom se kocka hasam és sose voltak márkás cuccaim. Mért van az, hogy régen járt velem most meg elhord minden csúnyának meg igénytelennek? Régen mért voltam jó neki? Néha beszélgetünk de csak hetente 1x vagy max 2x és akkor is állandóan le tagadja azt, hogy szerelmes volt belém holott a 4 év alatt elég sokat hangoztatta. Mitől van ez az egész neki?
2015. aug. 10. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg nem szeretett csak kihasznált.
2015. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sokat nem tudott kihasználni rajtam. Meg nem hinném. Ha vásároltunk akkor egy értékben vettünk egymásnak valamit. Néha kért kölcsön pénzt azt hiánytalanul megadta hetek múlva. Születésnapokat, valentin napot vagy csak egy esti vacsorát mindig odafigyeléssel szervezte.
2015. aug. 10. 23:51
 3/7 anonim válasza:

Hát változott...ennyi

N

2015. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te is változtál és azért hagyott ott.
2015. aug. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hangoztatnia kell az új menő barátainak, hogy mekkora lúzer volt még akkor,mikor veled járt,meg micsoda hiba volt a részéről, meg tán igaz se volt....

Felületes pötsöknek,egy felületes ribi mond baromságokat.

Ennyi.

Ne foglalkozz vele.

Arra azért figyelj,ha vmelyik új menő faxija megbántja, padlóra küldi, ne a te válladon sírja majd ki magát.

Várjál csak,de.

Legyél a lelki szemetesládája, közben dugd meg párszor.

2015. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az emeberek változnak. Gondolom, még fiatal, akkor meg pláné. Visszagondolva, 20 évesen egészen más pasik tetszettek, meg voltam halva értük. Ma már nem is értem magamat sem, mit láttam akkor bennük.

42/N

2015. aug. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak,ez igaz.

Mondjuk szerintem csak nagyon keveset, illetve speciális esetben lehet sokat is.

Ez még nem ok arra,hogy miután megcsalta a srácot,még cinkelni mindenkinek.

2015. aug. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!