Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Én és barátnőm orvostanhallgatók vagyunk, még van egy évünk az államvizsgáig, de utána szeretnénk gyereket. Én 24/f vagyok, a barátnőm is 24 éves. Ő a diplomaszerzést követően családi dolgokra szánná az időt és majd aztán szeretne szakosodni, én diploma után a belgyógyászatot szeretném választani, vagyis én nem várnék. Szüleink támogatnak minket ebben, de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Biztosan van itt olyan is, aki hasonló helyzetben vállalt gyereket. Egyébként már 2 éve együtt élünk egy közös albérletben. Köszi a válaszokat!

2015. aug. 7. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem korai még? Ráadásul egy évetek van még, addig bármi történhet, ennyire előre kár tervezni. Tegyük fel, beleéled magad és barátnőd megpattan fél év múlva, vagy rájön közben,hogy nem élt eleget és nem akar még szülni, ezt ne itt kérdezed, ha nem jó alaposan beszéljétek át.
2015. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt nem írtam, hogy 18 éves korunk óta együtt vagyunk, vagyis már 6 éve :) de csak 2 éve költöztünk közös albérletbe, így mit gondolsz? köszi a válaszod amúgy, hidd el folyton ez a téma nálunk, és nem az itteni válaszok alapján fogunk dönteni, csak kíváncsiak vagyunk tapasztalatokra
2015. aug. 7. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam 7 és fél év után lépett le barátnőm,mert rájött h nem akar se házasságot sem gyereket, derült égből. Ezért írtam, vigyázz.
2015. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj, de a hat év együttlét nem garancia semmire! Ismerősömet 7 év után hagyta el a felesége (6 év járás, 1 év házasság után). Ő lehet terhes és foglalkozhat a gyermekkel, míg te tanulsz tovább...szerintem.
2015. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezen az effeminált oldalon mindenkinek minden korai. A szülőktől elköltözni korai, önállóságot felvállalni korai, gyereket vállalni meg aztán végképp korai.

Szerintem hajrá! Külön tiszteletem a barátnődnek, amiért hajlandó a család kedvéért várni a karrierjével. Manapság kevés az ilyen nő. Mondjuk, a 24/24 nem szokta a tetszésemet elnyerni, de ez egy más lapra tartozik.

2015. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!