Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudatalatti, vagy tudatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatalatti, vagy tudatos lehúzás?

Figyelt kérdés

Amikor 2 évve összejöttem a barátnőmmel, úgy döntöttünk összeköltözünk.

Én fölösleges pénzkidobásnak tartottam az albérletet ezért úgy döntöttem, a bérleti díjjal és rezsivel megegyező összeget (kb havi 50 ezer ft) egy a családja tulajdonában levő kis épületbe fektetek, kialakítjuk lakássá.


1 évig ment ez, addig én voltam neki a világ közepe, most 1 év után úgy vettem észre, hogy nem csökkennek a veszekedések azzal, hogy halad a lakás, hanem így is folyamatos az elégedetlenkedés, ezért berekesztettem a költést, azóta nem költök a lakásra, hanem a saját pénzemet magamra költöttem.


Azóta már nem vagyok neki a világ szent közepe, még többet veszekszünk és gyakran ki is mondja veszekedések közben, hogy költözzek el, egyre többet van az anyjánál és meg sem próbál már megérteni, meghallgatni.


Szóval ez tudat alatti lehúzás, vagy tudatosan így csinálta? Nekem mindegy, nem veszítettem pénzt, de ha nem veszem időben észre durvább lehetett volna.


2015. aug. 11. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Én igen érdekesnek találom, hogy a beleölt pénz milyen mértékben tartotta fent felém a tiszteletet, és mióta egyre kevesebb forrást költök rá láthatóan is "leszarom" az egészet egyszerűen egy kis seggére ragadt szardarabként kezel. Ez elég durva azért.
2015. aug. 11. 14:43
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom magamnak megválaszolni, hogy ez engem jellemez, vagy őt?


Ő a gerinctelen pénzéhes hazug személy, vagy én vagyok az egyszerű hiszékeny hülye akit így megvezettek egy évig?


Vagy egyszerűen csak a felújítás miatti stressz emésztette fel a kapcsolatot?

2015. aug. 11. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzéhes tetü akinek az kell hogy őt pénzeld, vegyél meg neki mindent. ezeket jó elkerülni. Én is ezzel szívtam meg!!!
2015. aug. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tudatos lehúzás volt, inkább a kapcsolat nem működött, ezért vagy azért.


Ez így elég rossznak tűnik már, valószínűleg jobban jársz, ha lelépsz.

2015. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!