Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez tudatos cselekedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez tudatos cselekedet nálatok?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult már elő, hogy pl az előttem ülő lány az osztályomban(szoktunk flörtölni, kölcsönös a vonzódás) mikor feláll valamiért akkor felhúzza a nadrágját teljesen a hasáig, és bevág a fenekébe rendesen. Ezt kb 4-5 másodpercig. Elég feltűnő, hogy ott van fejmagasságban egy vonzó lány feneke, aki még felhúzza rá teljesen a nadrágot, hát mit mondjak, tetszik nem tagadom, de ez tudatos? Ma is volt egy ilyen eset, ugyancsak osztálytárs, csak ő megállt 1 méterre, pontosan felém fordítva azon testrészét, és ő is ugyanezt kezdte el csinálni. Volt már, hogy buszról leszállt egy lány, akivel szemeztünk párszor, és tudta, hogy úgy szál le, hogy rálátok, és ő is ugyanezt csinálta, pedig nem csúszott le egyikőjükről sem le a nadrág, vagy farmer.

Tehát, ez tudatos, vagy tudatalatti jel, hogy bejössz, vagy direkt incselkedés, hogy megmutatom mim van, vagy micsoda? Teljesen őszintén, ha lehet. :)


2014. márc. 7. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb jól markolj bele.
2014. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha úgy érzem, hogy lecsúszik a nadrágom, akkor felhúzom, mint minden ember aki nem vett fel övet... Ez teljesen tudattalan, bele sem gondolok, hogy valaki azt nézi. Bocsi
2014. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudatos :D

Mondjuk én is szoktam ilyet csinálni, főleg akkor amikor zavarban vagyok és úgy érzem lóg rajtam a nadrág. Tudom hogy igazából nem lóg, de úgy érzem.. Így muszáj feljebb húznom :D Ilyenkor pár másodperc múlva eszembe villan, hogy úh degáz más előtt huzogatom a nadrágot felfelé.. na pf :)

2014. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
vegyél neki övet
2014. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Rékcsi ***** válasza:
100%
Nem szoktam nadrág felhúzással őrjíteni a fiúkat, csak szimplán lejebb csúszik a nadrágom és nem bírom
2014. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én is fel szoktam húzni a gatyát... Már csupán csak azért mert hülyén néz ki ha megnézed h nincs e kint a derekas és akkor inkább felhúzott. Am most h így jobban bele gondolok mindig akkor húzom fel amikor előtte flörtöltem úgy h nem igen tudatos vagyis inkább már fel se tűnik csak megszokott
2014. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, kösz a válaszokat.
2014. márc. 7. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindig felhúzom amikor felállok, mivel lejjebb csúszik, miközben leülök.
2014. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem js alap hogy felhúzom... Persze nem egy fiú elé állok be (legalábbis remélem... :D)
2014. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jó, már elkeserítettetek, úgyhogy mindegy.. :D
2014. márc. 7. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!