Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal, aki akkor szakított a volt barátjával. Ő nagyon csúnyán bánt a lánnyal (verte). Facebookon elég sokat beszélgettünk és eljött az első közös találkozó is, kezdetektől fogva kézen fogva sétáltunk a városban. Ezek után még többet beszélgettünk nagyon sokszor hajnalig, rengeteget beszéltünk telefonon és sok jóét illetve jó reggelt sms-t küldtünk egymásnak. A második találkozásra egy héttel később került sor, ekkor már rengeteg puszival, simogatással és hosszú percekig tartó öleléssel telt el az idő, majd a végén elcsattant egy csók is. Még az nap este rengeteg sms-t váltottunk kb 600-at és még pár napig rendben tűnt a dolog. Én szerettem volna egy újabb találkozót is, de akkor már kifogásokkal találtam szembe magamat. Anyukáját ismerem régebbről így anyukája közben járásával sikerült még 3 alkalommal találkoznom vele, de a helyzet csak rosszabb lett. Már nem válaszol sem facebookon, sem smsben. A telefont nem veszi fel és nem tudok vele beszélni. Azért nem értem, mert Ő volt aki szeret volna találkozni az első alkalommal. Annyit írt, hogy Ő csak barátkozni szeretett volna és félre értettük egymást. Nem tudom mi tévő legyek és, hogy miért változott meg ennyire a véleménye. Igazság szerint engem nagyon elvarázsolt ez a lány és most nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek?
2015. aug. 11. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet közben egy másik játékos is képbe került...
2015. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt írta, hogy még mindig a volt barátjába szerelmes, de tényleg nem értem, mert akárhova akár hányszor hívtam mostanában mindig csak kifogás vagy éppen nem volt a válasz. Kértem, hogy egyszer még találkozzunk és beszéljük meg, de nem válaszolt rá. Nem tudom, arra gondoltam még, hogy esetleg megbánthattam valamivel. Napok óta azon gondolkozom, hogy miért viselkedhet így velem. Illetve, hogy miért nem érdemlek meg egy normális választ.
2015. aug. 11. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar tőled.Tetszett neki a rajongásod,meg hogy foglalkozik vele valaki,semmi többet nem akar,elég volt neki ennyi.
2015. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nagyon gyakori ***** válasza:
Tipli. Húzzon vissza a palijához. Te különben sem verted eléggé, esélyed sincs:)
2015. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én soha nem bántottam Őt, sőt ellenkezőleg mindig próbáltam a kedvében járni. Virágot vittem neki meg ilyenek.
2015. aug. 12. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!