Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet kibuktatni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet kibuktatni ezt a férfiakból?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kölcsönös a kedvelés, vonzalom, de úgy érzem nála többről van szó, csak nem vallja be.


Ha feljön a téma , terel.


Hogyyan jöhetnék rá, hogy érez-e valamit irántam?


2015. aug. 11. 23:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De, csak baratságot, szerinte túl bonyolulttá tenné az életünket, ha pár lennénk.
2015. aug. 12. 00:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg tartsd tiszteletben ha ezt szeretné.
2015. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
akkor meg ne sírjál fogadd el
2015. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek vagy ra kíváncsi, hogy érez e többet baratsagnal, ha úgysem lehet parkapcsolat?
2015. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Elmondta, hogy többet jelentek neki, de ne bonyolítsuk a helyzetet. De ő mégis bonyolítja, mert egyre jobban érzem, hogy érez irántam.


Nem, nem mindegy. Elgondolkodtam azon, hogy véget vessek e a baratságnak, mert így szenvedés van. Annyira hozzá bújnék, megsimogatnám. Megőrjít, amikor hozzám ér.

2015. aug. 12. 00:41
 16/22 anonim ***** válasza:
Tedd azt, vess véget neki!
2015. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ha szenvedsz akkor mondd el neki hogy te nem tudsz lassan uralkodni magadon és hogy mit gondol erről
2015. aug. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki nem rég, hogy szerintem el fogunk csúszni, a baratságon

túl fogunk futni attól félek. Erre a reakció az volt, hogy ő is ettől fél.

2015. aug. 12. 03:33
 19/22 Költőnő? ***** válasza:

nem értelek igazából. Ha akartok vmit egymástól hajrá. Mit kell szenvedni? Ha így folytatjátok így is úgyis tönkre megy. Most nem mindegy, miért féltékeny? Nem mindegy, szerelmes-e? Egyik hsz-ed olyan mintha zavarna h ő akar, a következőben meg te parázol, h akarod.

Kicsit gondolkozz már és ne gyárts oda parát, ahol nincs. Nem olyan nehéz ez, amin drámázni kéne.

2015. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Igazi Női gondolkodásod van....nagyon szeretnél valamit, de azon kívül hogy kibeszéled nem teszel szintes semmit. Vállald fel az érzéseidet és kapd el a srác grabancát.

Gondolom mindketten "zöldalmák" vagytok még, tapasztalat nuku, de a hormonok már dolgoznak. Segítsetek egymáson,mert a taktikázásnak tényleg az lesz a vége, hogy eleresztitek egymást. Mindenkiben van egy egészséges félelem, hogy mi van akkor ha nem jön össze és esetleg veszekedés lesz a vége.....akkor legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad és nem jártál sikerrel.

Minden Nő arra vágyik, hogy a pasi meghódítsa a szívét, de az évek előrehaladtával majd rájössz, hogy a mesék a gyereknek valók és a felnőttek ezt egész máshogy nyomják, aki nem mer kockáztatni az ritkán kaszál nagyot!!!

37F

2015. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!