Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakból kihalt a romantika?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakból kihalt a romantika?

Figyelt kérdés

Nem a nyáladzást tamogatom én se.. Hanem csak a sima romantikat. 1-1 közös étterem akármi...

Férfiak sajnos lyukra mennek és mostanság nem is kell nagyon törniük magukat, a lányok szinte az ölükbe hullanak.


Ennyire ciki lenne manapság a romantika??


2015. ápr. 1. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Változnak a korok. Amikor már a lányok 51% inkább ellenzi és szánalmasnak tartja a romantikát akkor a férfiak is ehhez viszonyulnak.

Volt olyan lány aki azt mondta, hogy szakítana is, ha a barátja virágot venni neki vagy ehhez hasonló romantikus gesztust.

2015. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az sokkal szánalmasabb, ha minden csak a szex korul forog és az érzelmi része a kapcsolatnak háttérbe szorul.
2015. ápr. 1. 13:00
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Tudod sok lány nem így gondolja és legyünk őszinték, az udvarlásnak és a romantikázásnak az volt a célja, hogy lefektessék a nőt.

Ha ezt azonnal megkapják akkor már nincs értelme törnie magát az embernek. Természetesen ma is sokan szeretik romantikus apróságukkal meglepni a párjukat, ha szeretik.

2015. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

A férfiak többsége lyukra megy, mert a nők többsége lyukként viselkedik és még ki is röhögné a férfit egy-egy hasonló gesztusért.

Ez is olyan dolog, ami két emberen múlik, nem lehet csak az egyiket okolni érte.

2015. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan :)
2015. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én (36/N) évekig azt mondtam, hogy hánynom kell a romantikától. Utáltam, ha a kezemet fogják, nem érdekeltek a virágok, a kedvesség, egyszerűen nem is tudtam mit kezdeni vele.

Aztán jött egy pasi, aki szintén azt mondta, hogy utálja a romantikát. Szó szerint azt mondta, hogy biztos nem fog előttem rózsával a szájában térdelni. Viszont akkora szerelembe estünk, hogy nem hogy romantikusak lettünk, hanem egyenesen nyálasak. Sokszor lepjük meg egymást kis ajándékokkal, állandóan udvarolunk és bókolunk egymásnak. Annyira szeretjük egymást, hogy mégis kézenfogva járunk, mert olyan jó hozzáérni. A kezemet is megkérte, rózsával a szájában, és letérdelt előttem.

Szóval, van még romantika, olyanban is, aki magáról sem gondolná, én is így voltam vele.

2015. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én virágomat kidobták.
2015. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én (36/N) évekig azt mondtam, hogy hánynom kell a romantikától. Utáltam, ha a kezemet fogják, nem érdekeltek a virágok, a kedvesség, egyszerűen nem is tudtam mit kezdeni vele.

Aztán jött egy pasi, aki szintén azt mondta, hogy utálja a romantikát. Szó szerint azt mondta, hogy biztos nem fog előttem rózsával a szájában térdelni. Viszont akkora szerelembe estünk, hogy nem hogy romantikusak lettünk, hanem egyenesen nyálasak. Sokszor lepjük meg egymást kis ajándékokkal, állandóan udvarolunk és bókolunk egymásnak. Annyira szeretjük egymást, hogy mégis kézenfogva járunk, mert olyan jó hozzáérni. A kezemet is megkérte, rózsával a szájában, és letérdelt előttem.

Szóval, van még romantika, olyanban is, aki magáról sem gondolná, én is így voltam vele.

2015. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem halt ki.

Én azt vettem észre, amíg még ismerkedtem, hogy a csak szexet akaró pasik is tudnak teperni, elvisznek ide-oda, kedveskednek.

A mostani párommal meg már nagyon régóta együtt vagyunk és még mindig figyelünk arra, hogy meglepjük valamivel a másikat. Szóval nálunk van romantika sok-sok év után is.

De régebben, randizós időszakomban sem éreztem ennek a hiányát. Szóval nem minden pasi romantikátlan. Te találkoztál rosszakkal.

2015. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat találkozása van. Amire van kereslet, abból érkezik a kínálat. Ha többen igényelnék a nők, több pasas törné magát. De feleslegesen minek tennék, ha utána titkon vagy nem titkon gáz lenne a nőnek ez?
2015. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!