Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közöljem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem a barátnőmmel, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy tök sok (3) rossz foga van, de nem megy el fogorvoshoz, mert fél.

És én meg már kezdek kiábrándulni belőle mivel így nem esik jól a csókolózás, vagyis már én nem akarok vele csókolózni.

Amúgy minden más téren igényes, sőt néha már túlzásba is viszi, csak egyedül ez az egy ami szerintem nagyon gáz, mármint rá nézve.

Mondtam már nem egyszer, hogy menjen el, de azt már látom hogy akkor fog elmenni mikor már kirohadnak a fogai :/

Hogyan közöljem vele normálisan, hogy azért húzom el a szám mikor meg akar csókolni, mert "undorodom" a rossz fogaitól.


2015. aug. 12. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
kísérdd el
2015. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy menjrn el fogorvoshoz, elkisered te is, ha kell.
2015. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezerszer mondtam már neki hogy elmegyek vele, elkísérem, bemegyek vele a rendelőbe, fogom a kezét közben stb.

Nem fog elmenni, mint írtam majd akkor mikor kirohadnak a fogai.

2015. aug. 12. 00:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd el!
2015. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hhhháát, azt gondolom nem épp a legalkalmasabb ha akkor közlöd amikor meg akar csókolni, hanem egy ettől mentesebb időben, és nem a csókolózást említed, hanem arra térsz ki hogy ezek téged zavarnak, és szerintem fontos hogy mindeközben mondd el neki újra hogy támogatod és elmész vele, fogod a kezét

egyébként tuti nem a pénz az akadálya? mert nem olcsó mulatság azért...

a fogorvosok meg manapság már nem tépik ki az ember fogát ha nem akarja, ha menthető akkor vannak igen képzett szakemberek, akiknek utána is lehet járni hogy milyen szakképzésekre járt vagy fene tudja, szóval megoldják, és jobb ha most kezdi el rendbe hozatni minthogy később még jobban féljen mikor már sokkal több foga lesz még ennél is rosszabb

egyébként a te fogaid tökéletesek?

2015. aug. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Erdeklodj az ismeroseid koreben es keresd meg a leghumanusabb fogorvost.

En is felek a fogorvostol, gyerekkoromban jol megkinoztak paran, az egyetlen megoldas, ha TENYLEG-VALOBAN humanus fogorvoshoz megyek.

2015. aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keressetek ismerős fogorvost, akár beszéljetek előtte vele. Ha a barátod látja, hogy a fogorvos egy kedves ember, talán felbátorodik. Az is segíthet, ha először csak megvizsgálja az orvos, elmondja alaposan, hogy mit fog csinálni, megnyugtatja, hogy nem lesz fájdalmas stb.
2015. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
53%
Mondd hogy meglepi, aztan elviszed a fogorvoshoz..aztan utana szepen megajandekozpd ha kibirja😜
2015. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!