Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan visszataszító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan visszataszító, ha sír egy férfi?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 06:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem, de ha túl gyakran csinálja valaki az idegesítő, nemtől függetlenül.
2015. aug. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ha minden pitiáner dolog miatt sír, amin még én, érzékeny nő létemre se sírok, az egy picit rossz.

A férfi is emberből van, akinek vannak érzelmei, természetes, hogy sír.

Nem kéne követni azt az idióta elvet, hogy a férfi egy kőkemény érzelemmentes egyén, akinek ciki a sírás!

2015. aug. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha aznap ismertem meg akkor igen.

Ha stabil kapcsolatban vagyunk akkor nem.

2015. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha egy nő sírni lát egy férfit, férfiatlannak fogja tartani, függetlenül attól, hogy miért sír. Alapból minél kevésbé mutatod ki az érzelmeidet, annál férfiasabb vagy a nők szemében.
2015. aug. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
#4: rohadtul nem igaz. Persze, akinek egy erőszakos tapló kell, az igen, az annak fogja tartani, de normális nő, akinek társ kell, és nem egy hajcsár, annak ez még szimpatikusnak is tűnhet.
2015. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Többször láttam a barátom sírni már azelőtt, hogy összejöttünk. Tudtam róla, hogy érzékeny, ennek tudatában jöttem össze vele. Viszont számomra fontos, hogy MIÉRT sírt. Ha azt tapasztaltam volna, hogy siránkozik, de nem tud és akar változtatni a helyzetén, akkor nem jöttem volna össze vele. Erről azonban szó sem volt, nagyon is céltudatos, felelősséget vállal az életéért, és ezt értékelem benne.

Szóval én jelentős különbséget érzékelek a sírás és a siránkozás között.

2015. aug. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem az. Én nagyon kevésszer láttam férfit sírni, de mindnek komoly oka volt rá. Ugyanakkor szerintem az se lenne gond, ha "csak úgy" sírnának. Tehát pl. én van, hogy akkora bennem a feszültség, hogy a sírás megnyugtat. Nyilván erről nem tud senki, hogy én bőgök, meg nem élet-halál dolgokról van szó, csak a stressz okozza. De annál pl. szerintem nincs rosszabb, amikor temetésen látom a rázkódó férfiakat és fojtogatják a könnyeiket, mert egyszerűen úgy lettek nevelve, hogy nem sírhatnak, mert az ciki. Nem, szerintem nem ciki. 28N
2015. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért sír.
2015. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5 Csak az a baj, hogy minden nőnek erőszakos tapló kell.
2015. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szamomra ijeszto. Nem tudom miert...
2015. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!