Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arrol az emberro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol az emberrol, aki minden elozmeny nelkul kilep valaki eletebol?

Figyelt kérdés
Felnott emberrol van szo. Viszonylag rovid ideje ismerem, szerelmes sem voltam bele, igy nem erint melyen a dolog, csak furanak tartom. Egyik nap latszolag minden ok, masnap mar nem jelentkezik, harmadik nap megkerdeztem egy uzibe, hogy van-e valami oka, hogy elkerul? A valasz: Nem kerullek. Kb ennyi. Nem all szandenkomban tovabb foglalkozni az uggyel, csak kivancsi vagyok, miert tesz ilyet egy 30+ pasi?
2015. aug. 12. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kifulladt a dolog, csak nehézkes ezt megmondani. Inkább lekoccol.
2015. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg őt se érintette meg mélyen a dolog.
2015. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem szokas megbeszelni a dolgot?
2015. aug. 12. 11:51
 4/15 anonim ***** válasza:

Előtte nem volt valami, amit rossz néven vehetett volna?

Elég infantilis, amúgy.

2015. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ezt csak a mai fb világ hiszi, hogy állandóan kapcsolódni kell, napi többször hülye üres üzeneteket küldeni.

Nem kell. Attól még lehet ott az életedben, mert két napig nem ír rád valami felesleges dumát. Nem? Nekem legalábbis vannak barátaim, akiknek annyi dolguk van, hogy örülünk,ha három hetente beszélünk, stb.

2015. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor nem szokas megbeszelni a dolgot?"

Sajnos nem, van,hogy több éves kapcsolatból úgy lépnek ki,hogy azt sem mondja bakfitty meg,hogy ne keresd, de semmit nem tudsz, szerinted? Megbeszélni az emberek 90 %-a nem akarja...

2015. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem, szintén harminc fölötti pasi, úgy lépett ki minden előzmény és szó nélkül az életemből, hogy együtt voltunk :D Akkor mondjuk nem röhögtem, egy évig szenvedtem miatta, de utólag elég vicces és szánalmas, meg kell hagyni. Soha nem kaptam semmi magyarázatot, nekem nem is válaszolt sem interneten, sem telefonon, személyesen nem lehetett elérni, egyik napról a másikra tette, azóta sem hallottam felőle. Ja, de, rá kb 1 hónapra elküldte a cuccaimat postán a legjobb barátomnak, úgy kellett kisírni tőle... Nem tettem semmit igazából, nem hazudtam, nem csaltam meg, nem voltam bunkó, hisztis, nem titkoltam el semmit előle, szóval passz. Utólag megtudtam, hogy szellemileg nem teljesen ép, személyiségzavaros, talán ez állhatott mögötte.
2015. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#4, Nem tudok rola. Korabban osszekaptunk parszor, de meg tudtuk beszelni. Most megcsak ilyen dolog sem tortent.
2015. aug. 12. 12:04
 9/15 A kérdező kommentje:
#5, Eddig napi szinten beszeltunk. Most tuti van valami
2015. aug. 12. 12:06
 10/15 A kérdező kommentje:
#7, ez szomoru... Sajnalom :/
2015. aug. 12. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!