Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálják a kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják a kifejezetten alacsony pasikat azzal vigasztalni, hogy alacsony nők is vannak, ha történetesen nem általános dolog, hogy az alacsony nők mindenképp alacsony pasikkal jöjjenek össze?

Figyelt kérdés
Alacsony nőként beskatulyázva érzem magam, mikor ilyeneket olvasok, hogy akkor nekem egy magas pasi se tetszhet, csak a kifejezetten alacsonyak.
2015. aug. 12. 14:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Miért mit mondjanak nekik? Hogy ez van, megszívtad? Valamivel bíztatni kell szegényt...
2015. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
43%

Megfigyeléseim szerint sokkal több esélyem van 172 centis hapsiként egy 172 centis csajnál, mint egy 160-nál. A pici csajok szinte mindig olyan hapsival szeretnek összejönni, aki minimum kétszer akkora mind magasságra, mind pedig súlyra, mint ők. Náluk én a 172 centi magasságommal nem vagyok férfi, és még a nők mondják, hogy nem felszínesek...

Egyébként én is utálom, amikor ezzel vigasztalnak, alacsony férfinak lenni az egyik legnagyobb átok a világon, ez az alacsony nős duma, meg pont ezért hülyeség, neki pláne nem kellünk.

2015. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
35%

"Alacsony nőként beskatulyázva érzem magam,"


Jajj, mindjárt megsajnálom a kis felszínes lelkecskédet... nem te vagy magányra kárhoztatva 10-15 centi miatt hanem én.

2015. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem tudod irányítani, hogy ki tetsszen meg. Ha magas, akkor az, ha alacsony, akkor az, nem ez a legfontosabb szempont párválasztásnál, de rossz, ha beskatulyáznak, hogy akkor ha neked ennyi jutott, ne is álmodj másról. Ez nem így működik. Összejöhet magas pasi magas nővel, alacsony pasi alacsony nővel, alacsony pasi magas nővel, magas pasi alacsony nővel. Én mindenféle kombinációt láttam már.
2015. aug. 12. 14:40
 5/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felszínes, csak ne szűkítsék le a választékomat egy testi adottság miatt. :-)
2015. aug. 12. 14:42
 6/43 A kérdező kommentje:
*off, de amúgy engem a saját alacsonyságom is zavar, csak nem tudok vele mit csinálni
2015. aug. 12. 14:43
 7/43 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2015. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
ohh de sajnállak :'(
2015. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
8%

"Nem vagyok felszínes, csak ne szűkítsék le a választékomat egy testi adottság miatt. :-)"


Te butuska vagy, már bocsi. Itt az egyetlen, akinek a választéka rohadtul le van szűkülve azok mi alacsony férfiak vagyunk. Te azt kapsz meg, akit akarsz. Aki férfiként alacsonynak születik, az viszont kb. eláshatja magát, egy szálka lesz a másik nem szemében, egy megvetendő selejt pláne ha az alacsonyság mellé még törékeny alkat is társul.

2015. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Jaj, egy puffogós pici lány, azok a legcukibbak:) Ez a kinek mi/ki tetszik, nagyon nehéz kérdés. A vicc az, hogy mindenki hangoztatja, milyen típus jön be neki, aztán tök másmilyennel jön össze. Nézegesd a palikat nyugodtan, ha magas tetszik meg, ne aggódj, nem fog megjelenni a rendőrség, hogy lesitteljenek, mert szembe mész a "törvénnyel".
2015. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!