Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CsR99 kérdése:

Megismerkedtem egy aranyos fiúval/férfivel, de van 1-2 dolog/probléma. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szóval, mint mondtam megismerkedtem vele egy közösségi oldalon. December óta beszélgetünk. A fiú/férfi nagyon aranyos, jószívű, helyes, megvan a közös témánk is.

Problémáim:

1, Sajnos BP-en lakik én meg tőle 80km-re, de...

2, 17 vagyok ő meg 28(ugye 11év)

A korkülönbség miatt is eleinte csak mint barátra tekintettem rá, meg ez a 'beszélgetünk és egyszer valaki nem keresi majd a másikat' is. Sosem tudtunk megbeszélni egy találkozót, viszont júniusban teljesen véletlen, az ország másik felén összefutottunk.. Ez az alkalom óta naponta beszélgetünk, és elkezdtem többet is érezni iránta.

Jelenleg külföldön van ösztöndíj miatt, de megbeszéltük, hogy ha hazajön fogunk 'rendesen' is találkozni, viszont nem tudom hogyan mondjam el a szüleimnek, hiszen az előző barátom 6 évvel volt idősebb és már az sem tetszett nekik. ?

Sajnálom a hosszú szöveget, de így érthetőbb(szerintem).

17/L


2015. aug. 12. 18:40
 1/6 Dreed ***** válasza:

majdnem Hasonló cipőben járunk. hozzám nincs messze a lány,de fiatalabb is,persze nem sokkal,és a szülei visszafogják.Én sem tudom mit tegyek,mivel nem láthatom.

Remélem a válaszadók segítenek neked,és én is okulhatok belőle.

2015. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves Dreed!

Köszönöm válaszod és remélem ti is és mi is dűlőre jutunk valahogy!

Minden jót kívánok!:)

2015. aug. 12. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat játszan-e nálad, és nála, ha hazajön? Hogy képzeled el a találkozásokat? Ha a szüleidnek az előző barátod kora is problémát okozott, akkor ez tuti, hogy kiüti a biztosítékot. Nyilván neked kéne menned hozzá hétvégente, ha bejön a suli. Ez elég lenne-e nektek? És pénzben tudnád-e finanszírozni, vagy ő, ha benne van a távkapcsolatba?

Jövőre végzel a suliban. Ha komollyá alakul ez, akár oda is költözhetsz hozzá. Hiszen őt nem fogják odaengedni hozzátok, és nem is lenne értelme. Budapesten hamarabb találnál melót 18 évesen, ha már nem akarnál egyetemre menni.

2015. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Éppen ez a baj, hogy szeretnék egyetemre menni, ráadásul külföldre..

Egyet értek abban, hogy kiverné a biztosítékot náluk, de még messze van az hogy el kellene mondanom nekik, és szintén sajnos, hogy a távkapcsolat sem nekem való. Nem tudom, hogy képzeltem el ezt az egészet, szeretem magam mellett/közel tudni magamhoz akit szeretek.

Mindenesetre köszönöm válaszod!:)

2015. aug. 12. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Tul fiatal vagy meg ahhoz, hogy eleted fontos dolgaiban donts az alapjan, hogy mit erzel egy ember irant.


Hidd el, kozel a 40hez es tul legalabb 3 vilagrengeto szerelmen, tudom mit beszelek. Nem szabad, hogy jovod terveit befolyasolja, hogy hogyan alakul a jelenlegi pasival a kapcsolatod, vagy hogyan nem alakul.


Az, hogy a szulok mit szolnak hozza, az meg masodlagos. 1 ev mulva felnott vagy, azt csinalsz amit akarsz.


A fontos, hgy ne tegyel olyat amit kesobb megbansz, mert most kezded ugy erezni, hogy o almaid ferfija...


Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, a szulok haragja is csak par napig fog tartani, ha fog, de neked most elsosorban a jovod megalapozasan kell agyalnod (egyetem, kulfold stb) es nem azon, hogy hogyan tudod a kapcsolatot mukodtetni. Ha tenyleg o az igazi a szamodra, akkor mukodni fog tavkapcsolatban is es evek mulva majd osszekoltozhettek, ha meg nem akkor szep volt, jo volt, ennyi volt...

2015. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez elgondolkodtató volt!

Köszönöm a választ..:)

2015. aug. 13. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!