Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit a fiúk nagyon utálnak egy lányban? Vagy mi az amit semmiképp ne csináljon egy lány?

Figyelt kérdés
pl: ne mondja,h aranyos..

2015. jún. 21. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a közönségességet utálom meg azt ha valami gond van, akkor egyből támad, ahelyett, hogy megbeszélnénk.

Meg persze az se jó ha valaki netto buta vagy kettős mércét tart!

2015. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

A "telcsi", "kapcsi" szavaktól én falra mászok.

Ha királykisasszonyt játszik, attól szintén.

2015. jún. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lényegébe én is azt amit az első válaszoló, plusz ha bosszúálló, kegyetlenkedő stb..


Volt itt a napokba egy kérdés, hogy egy lány letörölte a barátja pár novelláját mert bedurcizott, na ezt is nagyon utálom.

2015. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Azt, hogy ha teszem azt kijön egy gta5, amire csorgatom a nyálam két éve, akkor ne legyen már hiszti abból, ha pár napig csak azzal akarok foglalkozni.
2015. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne cigizzen, ne használjon trágár szavakat!
2015. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne verje a mellét arra, hogy elvégzett egy büfészakot és ne várja el tőlem, hogy eltartsam. Egyébként meg elvárom tőle is, hogy normális emberként viselkedjen.
2015. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Más pasik farkát (legalább is a túlnyomó többség).
2015. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát az előttem szólók szinte mindent leírtak.

Én pölö nem szeretem azt sem ha a szokásaimat meg akarja változtatni ha korlátozni akar.

2015. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!