Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP PLZ. Van egy csaj aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP PLZ. Van egy csaj aki nagyon bejon, msn-en is sokat irkalunk, webkamot szokott kapcsolni, aranyos/kedves lany, mar mondta h mennyek el hozza, de egy problema van, hogy nagyon felenk vagyok. Mi lehet az oka? :S A Csaj 15 eves, en viszont 18.

Figyelt kérdés

Szoval kerulom a lanyokat, mert ha arra kerulne sor, hogy talizzunk, akkor lefagyok, nem tudok mit mondani, joforman mar mindent tudok rolla, valahogy tudnatok segiteni, hogy mit tegyek ahhoz, hogy ne blokkoljak le teljesen, illetve milyen temakat dobjak be?

18/F


2010. máj. 2. 10:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez aranyos:)

Ő kezdeményezett igyis, hogy áthívott:) Fogadd el, menj csak!

Na hát átmész, mosolyogsz rá, nyugodtan mondhatod hogy zavarban vagy:)és elkezdtek beszélgetni megkérdezed hogy van, hogy aludt:) hogy miket csinált ma stb:)

aztán elkezdtek nevetni...meg mesélj vicccet ami jön:)

nyugi, lazítsd:)

SOK sikert neked:) szoritok

2010. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha ő hivott át akkor valószinüleg levágta, hogy félénk típus vagy.

Elsővel egyetértek.Simán mondhatod "bocsi de picit zavarban vagyok".

Sok sikert bro.

2010. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Koszi Mindkettotoknek a valaszt :)


Igen, tudja o is, hogy felenk vagyok, mivel mar mondtam neki, meg azt is, hogy akar mennyire szegyen is, de meg nem volt csajom...

Egyebkent o is mondta, hogy mikor a pasija melleult, o szo szerint remegett... :D

Jo lenne vele talalkozni, mert jelenleg szingli, meg elvan, hogy milyen kedves vagyok stb.

O Tenyleg egy fullos es en viszont "kicsit" mackos, tehat ettol is felek, hogy csak olt...

Meg az onbizalmam egy egyenlo a 0-val, szal nem tudom,meg enyhen szolva elegge erzekeny vagyok, felek, hogy nem jon ossze, mivel egyszer mar atrantott egy csaj, hogy megbeszeltuk a talalkat, o meg nem jott el, szal nem szeretnek meg egyszer csalodni.

Remelem, hogy tudok annyi erot venni magamom, hogy elmennyek hozza :D

Es Koszi meg 1x.

2010. máj. 2. 12:07
 4/21 anonim ***** válasza:
Nemvagy egyedül :D énis ilyen félénk típus vagyok sajna és hnap v hnapután találkozok 1 lánnyal... kösz az előzőeknek a választ legalább nekem is segítetettek ebben a témában :)
2010. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor sok szerentset haver :)

Szuksegunk lessz ra :D

En egyenlore megprobalom meg halasztgatni, lehet nem jo otlet, de hat nem tudok mast tenni...


Am Johetnek meg valaszok, nem haragszok/szunk meg erte.. :D

2010. máj. 2. 16:36
 6/21 anonim ***** válasza:

Ne halasztgasd :)

Én lány vagyok, igaz az első randi nekem is ilyen volt, de aztán feloldódik az ember :)

Menj bele, ne hagyd ki az alkalmat. Ne izgulj azon, hogy jaj vajon mit gondolhat rólad, hanem mindig add önmagad. Ne legyél más azért, mert azt gondolod, hogy neki az tetszik, mert ki fog derülni, hogy neki az tetszik ami te vagy :P Szóval hajráá és neizgulj és ne akarj tól sokat elsőre :) Sok szerencsét.

18/L

2010. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.:)

Nos én 17/L vagyok, a jelenlegi barátomat ugy ismertem meg hoy én kezdeményeztem, igaz volt 1 közös ismerősünk, de nem általa jöttünk össze.

Szóval írtam neki msnen stb. aztán ősziszünetben rákérdeztem, hogy nem lenne-e kedve összefutni... hát eljött, találkoztunk és egy fantasztikus napot töltöttünk együtt:)

Aztán a másodikra és a 3.ra már Ő kérdezett rá:)

Ő is elég félénk tipus volt akkor, sokat csalódott a lányokban, ezért külön jó hogy én kezdeményeztem.:)

És hogy mi van velünk ma?:)

Hát holnap leszünk fél éve együtt, boldogok vagyunk és szeretjük egymást, mindketten a mai napig emlegetjük, hogy "Ha akkor nem kérdezünk rá a találkára egymásnál, akkor sosem jöttünk volna össze... és Hála sz égnek, hogy egymásra találtunk" ezen mindig mosolygunk és jókat retrozunk:)


Sok sikert tehát neked, ne félj, nincs mitől!:)

Ragadd meg a lehetőséget, ne halogasd, vágj bele. Tudod: AKI MER, AZ NYER! MERJ!!!:)

2010. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Eloszor is Gratulalok :)

Nos, hat igen, nem lenne jo elszalasztani, de felek, hogy talan oltas az egesz.. Mint mar fentebb is mondtam, o egy fullos csaj, en meg hat hogy is mondjam... :D

191 cm magas, olyan 120 kg, kek szem, barna haj, szal enyhen Mackos.. Es nem szeretnek pofara esni, hogy pl elmegyek, o meg nem lessz ott, habar nem igy ismertem meg, meg ki is hangsulyozta, hogy neki nagyon bejonnek a mackos pasik, rendes oda lehet bujni hozzajuk stb.. :D

meg mondom, az a legnagyobb bajom, hogy amekkora "allat" vagyok annyira felenk is, szal egybol blokkolok, es nem szeretnek kellemetlen helyzetbe kerulni... :D

De igazad van, aki mer, az nyer, elvegre semmi veszteni valom nincs, max jol beegek, de akkor megyek is a padlasra es feldiszitem a horogfat :D

Hamarosan szunet, akkor majd megbeszelek vele egy talit.

Es Meg egyszer koszi. :)

2010. máj. 3. 00:48
 9/21 anonim ***** válasza:
Menj át hozzá, ha hívott! Ha halogatod azt hiszi,hogy nem akarsz tőle semmit és majd ő majd ő fog téged hanyagolni.Gondolom ezt nem akarod.Egyszer hívott,de könyörögni nem fog,ne kéresd magad.Menj át hozzá és legközelebb majd te hívod el valahova randira!ha szereti a mackós tipusuakat, akkor rád esett a választása, nem hiába.Majd ez meghozza az önbizalmadat!Mennyivel jobb otthon tépelődni azon, hogy jajj mit csinálj, mintha tök jól eltelik a napotok!Na hajrá!Persze ne most éjszaka :-P
2010. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Add meg az MSN címét! F/16
2010. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!