Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejôn neki a haverja csaja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejôn neki a haverja csaja, vagy mi ez a viselkedës?

Figyelt kérdés

Pärommal 1éve jàrunk.

A haverja (aki nagy egyëjszakàs hirëben äll) felszedett valami pläza p*csàt ës most folyton a kiscsaj a tèma a haverok kôzött, pärom elmondàsa szerint a haver mindig rola beszél.


Pärommal mär volt egy balhènk pär hete,amikor is belàjkolta a csaj kèpèt facen.

A csaj nem ismerôse,de az kitett egy képet magàrôl,amin megjelölte a havert, aki ugye mär usmeröse a pasimnak és igy lätta a kèpet. Mondta rä a pasim hogy helyes kiscsaj...baromi jolesett...


Na ezen felhuztam magam...zavar az is hogy jo csaj ès màr most kisrbbsègi komplexusom van... Pedig èn sem vagyok csunya...


Na pärom mesèli hogy ök is jönnek a hëtvègi programra, qhova mi is megyünk.

AHA PERSZE... LÄTTAM MA AZ ÜZENETET AMIT A PASIM IRT A HAVERNAK: ,,GYERTEK el ti is. Lesz päros program, hozd a barinödet is,,

Hät minek fontoskodik???

Engem egyàltalàn nem izgat hogy megismerjen a csajt... Pärom rä van indulva, vagy mi??


Alapbol fëltëkenyebb tipus vagyok..mär csak az jell hogy megismerjük a csajt ès bejöjjenek egymasnak a pasimmal.. Pffff


2015. aug. 12. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de....olyan "tipikus" lányosan írsz :)
2015. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pff
2015. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mi a francnak kell hivni a csajt is a progranra???

MARADJON OTTHON!!!


,,helyes kiscsaj,,. Nagyon jo erzes...szeegèny pasim mëg megsajnälim hogy ilyen. ,,bãnyarëm,, mellett van mint ën,qmikor a haver nöje neg fullos...Istenem

2015. aug. 12. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:

@Kérdező


Az írásodból ítélve te egy irigy és zsörtölődő nő vagy, nem is csodálom, hogy a pasid más nő felé kacsintgat. Az a lány, akire annyira rá vagy szállva, biztosan csinosabb és közvetlenebb az emberekkel, mint te, ezért nyilván nagyobb a népszerűsége is. Ne csodálkozz, hogy a pacákod érdeklődését is felkeltette, nem csodálkoznék, ha hamarosan lapátra tenne téged.

2015. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ërdekesen kelthette fel az ërdeklödèsët a pasimnak,MIVEL NEM IS TALÂLKOZTUNK MËG A NÖVEL.

INNENTÖL KEZDVE FIGALMUNK SINCS A MODORÀROL MEG HOGY MILYEN KÖZVETLEB

2015. aug. 12. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit a haverja mondott neki róla, biztosan felkelthette. Egyébként meg te is tudod, hogy a lány jól néz ki, és biztos nem csinál ilyen cirkuszt, mint te. A plázacicákra - ahogy te nevezed őket - ez ugyanis általában nem jellemző. Ők ugyanis annyit vannak emberek között, hogy magas szintű szociális képességet tudtak kifejleszteni, így tudják kezelni a különböző helyzeteket.


Ahelyett, hogy így kiakadsz, inkább nézz mélyen magadba, és törekedj a jellemhibáid kijavítására. Az írásodból ugyanis sugárzik az irigység, a zsörtölődés és az idegesség, ezek pedig mind negatív tulajdonságok. Nekem ilyen nő nem kellene, amilyen te vagy. Ha pedig így folytatod, a párkapcsolatod sem fog sokáig tartani.

2015. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A feltekenyseg NEM bizalmi, hanem ONBIZALMI kerdes ...
2015. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolso de jot irtal. Nem is ertettem, hogy en peldaul miert nem voltam soha feltekeny es a parommal is biztos baj van mert o sem feltekenykedett soha ram (a 10 ev alatt) de most rajottem, hogy ez azert van, mert mind2en talpraesett, kiegyensulyozott, onszeretettel megaldott emberek vagyunk, akik nem valami hianyossagunkat probaljuk a masik szemelyeben megtalalni, hanem erossegunket/pozitiv tulajdonsagainkat akarjuk a masikkal erositeni.


Kerdezo, ha nalatok is ez lenne a helyzet, eszre sem venned a kiscsajt, illetve nem feltekenykednel ra.


Barmikor amikor a pasim szova tett egy jo combu/jo seggu not az utcan, mindig amulattal szemleltem, hogy de ugyes, de szep, es mikor poenbol beszoltam, hogy vigyuk haza, mert ez nekem is jo lesz, nagyot nottem a fiu szemeben. Ellenben ha irigykedve/feltekenykedve szortam volna ra a merget, a pasim is biztos kicsit elhidegult volna tolem, mert feltekenykedesemmel nemcsak onmagam minositem, de az o bizalmat is megkerdojelezem, amit siman vehet rossz neven.


Az ekezeteket pedig ne eroltesd, mert sokkal nehezebb azokkal a bena pontokkal olvasni, mint anelkul.

2015. aug. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8, en is hasonlokeppen mukodom :D (#7)
2015. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta, azert hivta mindkettojuket,mert akkor lehet szivesebben eljon a pasi is motorozni.


Amugy azt mondta hogy szep es csinos csaj de engem szeret ezert van velen

2015. aug. 13. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!