Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akinél még évekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinél még évekkel később is előjönnek ilyen "bajoK"?

Figyelt kérdés

Már pár éve vége a kapcsolatnak de most már tényleg jól vagyok lezártam úgy gondolom, van már új is neki az is segített valamelyest de főleg magamnak gratulálok nagy szenvedések árán.


Erre ma bicajozás közben megnyitottam egy üdítőt, belekortyolok és tisztán érezhető klórszag csapta meg az orrom az erdő közepén nem a palackból. Ez volt a kedvence és strand után egyszer ilyet ittunk a buszon.

Ott szentségeltem, hogy ez már nem igaz... az agyamba még mindig olyan élesen meg vannak dolgok ...


2015. aug. 13. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja. Vannak ilyen dolgok. Elég kaka. Most gondolj bele, hogy a városom egyik jellegzetessége, amit hetente legalább egyszer látok, mindig felidézi bennem őt...
2015. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is előjönnek illatok, szagok a régmúltból.
2015. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez normális, ezek ilyen tudat alatti dolgok, amik berögzülnek az emberbe. Velem is sokszor előfordult már hasonló.
2015. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mostanában sokat olvasgatok itt GYK-n, mostanában volt egy "buta" kérdés fürdésről hogy nem várta el a sráctól, mert érezni akarja = működik a kémia válaszolták.

Akkor is beugrott milyen illata volt mikor kicsit megizzadt a haja alatt mert túlöltözött. Ilyenkor le tudnám tépni a szék karfáját... magamtól ilyenek eszembe se jutottak mióta vége. Képes felszakítani a begyógyult heget is.

2015. aug. 13. 01:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom - és nem is akarom - félretenni vagy lenyomni a dolgokat magamban, úgyhogy sose gondoltam, hogy "túl vagyok" valamin, ezért aztán ezek a "bajok" állandóan szem előtt vannak, nem törnek rám váratlanul.:)
2015. aug. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ilyenkor csak beugrik, vagy abban a pillanatban el is kezd hiányozni nagyon?
2015. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 de úgy gondolom így az új ha véletlen sikerülne...


#6 Ha nem generálnék abban a pillanatban valami haragot akkor szépen süllyednék vissza. Tehát igen el kezdene.

2015. aug. 13. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!