Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel másabb e téren egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb e téren egy szeretethiányos ember? 22L

Figyelt kérdés

Tehát ha pl. nem működik egy párkapcsolat, azt nehéz lezárni, ezzel bizony sokan vannak így.


Egy szeretethiányos embernek még nehezebb? Ők máshogy kezelik?


2015. aug. 13. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván náluk ez sokkal erőteljesebben mutatkozik meg. Alapból nagyon vágyik a szeretetre és szakításnál nagyon rosszul viseli.
2015. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szeretethiányos embernek vagy nehezebb el szakadni vagy a párja melett tart még valakit. Ez általában mind két nemre vonatkozik.
2015. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem zárja le, mert a szeretethiányosak önbizalomhiánnyal is küszködnek, így attól fél, ha kilép abból a kapcsolatból, akkor tök egyedül marad. Ezért inkább tovább vergődik.
2015. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Párom elmondása szerint szeretethiányos vagyok, úgyhogy én saját tapasztalatot írok:


- NAGYON nehéz lezárni egy kapcsolatot, ne tudd meg mennyire, egyszerűen megfulladok attól a tudattól, hogy ezek után senkim sem lesz, aki átölel, aki érezteti velem, hogy fontos vagyok számára, esetleg meghallgat. Mindegy, mennyi barátom van, nem fogom úgy érezni, hogy nem vagyok egyedül...


- Ha mégis sikerül, akkor is ugrok fejest a következőbe, nekem két kapcsolat között a leghosszabb szünet 4 hónap volt. Nem azért, mert olyan hamar szerelembe estem, hanem igénylem, hogy legyen egy társam, és egy új kapcsolattal mindig az előzőt akarjuk elfelejteni. Ördögi kör :(


- És mint fentebb is írták, igen, hajlamosak vagyunk arra, hogy nem lépünk ki egy nem működő kapcsolatból, még akkor sem, ha szenvedünk miatta. Az egyedüllét sokkal rosszabb szerintünk. Tökmindegy, hogy szenvedünk, akkor is van mellettünk valaki.


Mindenkitől elnézést kérek, ez az én véleményem, én így élem meg. Szerencsére, már 4 éve vagyok kapcsolatban, és nincs semmi gond, úgyhogy nem aktuális, de előtte így éltem meg a szakításokat.

2015. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!