Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűri és engedi meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűri és engedi meg?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny típus még ha egy nővel beszélgetek akkor is. De ha le akarók egy nővel feküdni, nem szól semmi rosszat. Látszik egy kicsit hogy nem nagyon tetszik neki, de mondja azt hogy akkor otthagylak. Azt mondja meg érti mert fiatal vagyok és szeretné ha kiélném magamat. Csak egy dologtól parázik , ha bele szerettek másba. 9év kor különbség van köztünk. De még ennek ellenére is nagyon fiatalos. Mások azt hiszik én vagyok az idősebb. Kb külsőre mint egy 17 éves...

2015. aug. 13. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy ismerkedhet ő is akkor mással. De nem szeretne.
2015. aug. 13. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért tűri mert szeret. Ha meg korlátozni akarna, akkor meg az lenne a baj. *sóhaj*
2015. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem négy hónapja nem írtál ki kérdést. Hol voltál eddig?
2015. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miquel szabadságon voltam csak nem hiányoztam?:D
2015. aug. 13. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!