Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már olyan rohadtul elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már olyan rohadtul elegem van. Legszívesebben elküldenék mindenkit a fenébe. Miért van ennyi pióca? 23L

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm, akikből már néha nagyon elegem van.


Az egyik, akinek tetszem, de kapcsolata van, bármi gondja van, megtud keresni, vagy ha épp akar valamit, pl. lelki tuningot, támogatást, de amúgy...


Majd írok stb. B-szik írni. Pedig nagyon jóban vagyunk és látja is, hogy odafigyelek rá, szinte csak én értékelem, mások azt se venné észre, az a szabadságszobrot ellopná és felállítaná a környéken. Mindig annyit hálálkodik, hogy én vagyok az, mert szinte csak én vagyok a bizalmasa, aki megérti bla bla, mégse jelentkezik.


A másiknak nincs csaja, tetszem neki is, de a szexen kívül nehogy már tudjuk beszélni valamiről, bármiről az esetek többségében bár kínját, baját ő is megosztja. Szinte mindig szó van róla, hogy én+ő együtt.


Már olyan r*hadtul elegem van, hogy alig lehet valakivel normálisan beszélni. Mármint ha lehet is, mert ennek ellenére lehet velük, van, hogy több ideig nem keres utána, pedig jóban vagyunk.


Már néha úgy vagyok vele, b-szok visszaírni. De mikor beszélgetünk az van benne, végre...Aztán megint puff.


Ha valakivel ilyen jól kijön az ember, miért hanyagolja?


2015. aug. 13. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
ohh de sajnállak :(
2015. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem sajnálom, és kib-szottul feltasliznám most mind a 2-t.
2015. aug. 13. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Olvasás közben kicsordult egy könnycsepp :/

Van ez így!

2015. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sz**är világban élünk, nekem is reggel elegem volt baromira, kávét akartam inni és elfogyott a tej, megitták előlem reggel és visszarakták a dobozt merthogy még van benne hát az lófasz volt az semmi nem volt, fúú de sz**ar volt. nagyon pipa voltam.
2015. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most akkor mi is a kínod pontosan?
2015. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hátha mint látom, te sem vagy épp egy olyan értelmes példány. Ha esetleg leszarnád mindkettőt, és keresnél valaki normálisat, bárhol, és nem lenne minden harmadik mondatodban káromkodás, akkor talán még lehetnének rendes, igazi barátaid.
2015. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim. Itt ismerősökről, bizonyos emberekről van szó. Nem keverd össze az intelligenciámat az hangulatállapotommal. De ha te értelmes lennél, ezt nem kellett volna megjegyeznem.
2015. aug. 13. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ha ideges vagyok sem használok ilyen alpári és visszataszító kifejezéseket.
2015. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!