Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri elmondani egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmondani egy kapcsolatban azt, hogy mi az amivel nagyon de nagyon meg lehet bántani minket?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkozom most.
2015. aug. 14. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel kapcsolatban vagy, elvileg bízol az illetőben és abban, hogy ezt az információt majd elővigyázatosságra használja a későbbiekben. Minek vagy vele, ha félsz, hogy ellened fogja felhasználni?
2015. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én mindenkitől félek, hogy ellenem használja, szóval nem személyes.
2015. aug. 14. 01:33
 3/3 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok mint te ezert csak olyat mondok El amire buszke vagyok hogy ne uthessen vissza. Viszont az olyanok mint Te vagy en, ha eljutunk addig a pontig,hogy kozel engedunk magunkhoz valakit es szeretjuk az ido mulasaval elvesz az aggodalom es elojon a bizalom. Rolam mindent tud a parom es soha semmit nem hasznalt ellenem sott ibkabb probal megovbi attol amitol felek. Szoval ha szeretsz valakit es bizol benne es o is igy erez erdemes elmondani.

18/L, 21/F (tobb mint 3 eve egyutt)

2015. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!