Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gáz elmondani a barátodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz elmondani a barátodnak, hogy nem komoly kapcsolatban vesztetted el a szüzességed csak egy kaland során? Hogy fog ezek után rád nézni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 10:07
1 2
 1/11 anonim válasza:

ŐŐŐŐ csak akkor mond el neki h ha kérdezi, de semmi féleképp ne hazudj neki mert akkor nem lesz hosszu életű a kapcsolat...

Elkell fogadnia az különben is a mult nem azon kell rágodnia h mi volt hanem h mi lesz...

2009. aug. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el neki, csak annyit, hogy volt egy srác az életemben, akivel először feküdtem le. Ennyi, nem kell tudnia a részleteket.
2009. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem templom, hogy meg kelljen gyónni a bűneidet, ami volt volt, ne rágódj rajta, neki meg nincs sok köze hozzá.
2009. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én is így voltam, egy darabig nem is kérdezte a barátom, aztán egy szűk fél év után elmondtam neki, azt mondta kicsit furcsa de nem volt belőle semmi gond, már lassan 3 éve h tudja és most is együtt vagyunk :)

20/L

2009. aug. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell dicsekedni vele, de ha kérdezi nyugodtan mond meg, meg hogyha megbántad azt is:)
2009. aug. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És nem volt szar érzés, hogy nem a nagy szerelemnek adtad oda a szüzességed?
2009. aug. 6. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezért kéne a "kalandok" előtt gondolkoznia az embereknek,hogy később büszkén tudja-e azt vállalni.

Az én barátnőm sajnos ugyanígy van,hogy elmesélte,hogy az első egy olyan gyerekkel történt akivel nem is volt semmi köztük. Nekem ez nagyon szarul esett. Persze a múlt és hagynom kell és nem szabad vele foglalkoznom ,de valahogy jobban tiszteltem volna ha olyannal tette volna meg akit szeret. Én nagyon szeretem őt szóval eszembe sem lenne őt elhagyni ,de azért ez így néha eszembejut,hogy ennyire egyszerű őt ágyba vinni talán ?

2009. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elég gáz olyannal lefeküdni elsőnek, akit nem is szeretsz. én otthagynálak, nem szeretem a buta és nulla értékrenddel rendelkező embreket.
2009. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem szerettem? Én igenis szerettem, túlságosan is, ki is használta a srác. Én is hülye voltam, mert úgy mentem bele a dolgokba, hogy nem is jártunk, csak találkozgattunk egy darabig és 4 hónap után megtörtént. Szóval kaland és kaland között is van különbség...

Valaki ezt már kapcsolatnak nevezi, de én nem.

2009. aug. 8. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor ne haragudj, azt hittem részegen vmi buliban kamatyoltál egy csávóval.

így, hogy jártál is vele meg szeretted nem gáz, a csávó volt fasz. így más a helyzet, ezt elmondhatod neki nyugodtan.

2009. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!