Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jó ötlet boldogság listát írni?

Figyelt kérdés
Tudjátok mi tenne boldoggá, és a pontok teljesítésébe segítene valaki.
2015. aug. 14. 05:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezek a pontok egy olyan lányra vonatkoznak akit már megkedveltem (sose éltem át ezeket):

-Fekvés az ágyon, fejem az ölében és simogassa az arcom

-Egyszer hadd aludjak el úgy, hogy altatódalt énekel nekem.

-Tekintsen el attól, hogy néha elsírom magam(ölelés vagy a szeretlek szó hatására).

-Születésnapom megünneplése boldogan.

-Közös karácsonyozás amikor vele lehetek, nem ér bántás.


Első pár pontom..

2015. aug. 14. 06:10
 2/11 anonim ***** válasza:
És mi értelme is lenne annak hogy ezt irod?
2015. aug. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát hogyha lenne barátnőm vagy valakim akkor segítene őket teljesíteni.


Meg a leírtakról véleményt.

2015. aug. 14. 06:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretnél irni akkor irj de ugy hogy ne tudjanak róla mert ez picit furcsa
2015. aug. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miben furcsa, meg miért ?
2015. aug. 14. 07:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. :) Azért ha lesz párod ne olvasd ezt így fel neki, de emlékezz rá, és csináljátok meg. Nekem is vannak olyan pillanatok az életben amit elképzeltem, hogy de jó lenne, ha megtörténne, és amikor megtörtént az nagyon jó érzés volt.:)
2015. aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De átlag ember számára nevetségessek azok amikre én vágyom
2015. aug. 14. 07:32
 8/11 anonim ***** válasza:

nem nevetséges, ha gyengédséget akarsz.


a barátnődnek viszont megalázó, ha úgy érzi, hogy használod őt. ez úgy működik, hogy jól érzitek magatokat, és ha úgy jön ki a helyzet, akkor az ölébe teszed a fejed.


a főkérdést minek tetted fel, ha már megírtad az elváráslistát a jövőbeli barátnőd felé? szerintem jobb lenne azzal kezdened, amit te tehetsz magadért, azzal messzebb jutsz.


olyan nőt nem találsz, akit teljesen kielégít, hogy rólad gondoskodhat, és ő maga nem szeretne semmit "cserébe".

2015. aug. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond, kiírod magadból. A vágyakozás mindenkiben benne van, tök jó, hogy te nem elbújsz előle, hanem megéled.

Egyébként meg később, ha összejössz ezzel a lánnyal- vagy egy másikkal majd, jól is jöhet egy ilyen lista romantikus programokkal, mert csomó ötleted lesz, hogy mit tudtok csinálni. Szóval még hasznos is lehet :)

20/L

2015. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is nyugodtan írj magadnak, de ha bizalmasabb viszonyba kerülsz egy lánnyal, inkább akkor se mutasd meg, hanem ahogy valaki írta, ha a helyzet úgy hozza "hajtsd be" a vágyaidat.

Ami szerintem egy kicsit "sok" ebben, hogy olyan, mintha a szülői szeretetet szeretnéd pótolni, ez meg lehet, hogy ilyen tömény adagolásban nem lesz vonzó egy nőnek.

2015. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!