Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak! Ilyen ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak! Ilyen ajándéknak örülnétek karácsonyra/szülinapra stb?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy meglepném a barátom egy ilyesmivel, hogy valami vicces, vagy aranyos alsónadrág, amiben van női meg férfi és akkor lesz egy ilyen összepasszoló kettőnknek:

[link]

Nektek tetszene egy ilyen, vagy túl gyerekesnek/gáznak tartanátok?

Kérlek, azt is írjátok oda, hány évesek vagytok.

Köszi a segítséget, legyen szép napotok :)


2015. aug. 14. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz, én nem vennék fel ilyet.

26/f

2015. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Cuki de mellé vegyél magadnak egy combfixet és garantàlt a siker
2015. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.: miért gáz, kifejtenéd?
2015. aug. 14. 10:45
 4/12 Estienne ***** válasza:
Nekem superman-os kell, kössz :-P
2015. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4.:igen, arra is gondoltam, vagy ilyen hasonlóra.

A Supermanes jobb szerintetek? De ez meg pl sárgában olyan kis aranyos :)

2015. aug. 14. 10:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz.:)
2015. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem ugyanaz a véleményem, mint amikor egy pasi vesz a párjának szexi fehérneműt. Ez nem neki ajándék, hanem neked, ezért ne is jeles akalomra vedd neki, hanem csak úgy. Valószínűleg így is tetszeni fog neki, de ha mégsem, akkor sem érzi azt hogy "becsapták". (Egyébként nekem is nagyon tetszik, ezért gondolom, hogy ez meg inkább az a kateghória, amit csak lányok szeretnek.)
2015. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Estienne ***** válasza:
Hát azért lilo&stich meg hasonló még aranyos lehet egy lányon, de azért én már csak ne húzzam fel. Ha meg már "muszáj" akkor egy supermanossal megtudnák békélni :-D Nah jó, lehet egy cukival is, de akkor nagyon jó csajtól kell kapnom :-D
2015. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7.: értem, köszi. Jogos, lehet, hogy úgy érezné, hogy ez inkább nekem ajándék. Csak azért gondoltam, mert van vicces boxere és nagyon szereti.
2015. aug. 14. 10:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Hetesnek igaza van. Egyébként jó is lehet akár ez az összepasszoló fehérnemű, de nem ezzel a mintával, az biztos.
2015. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!