Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fogszabályzom lesz akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogszabályzom lesz akkor utána még tetszeni fogok a pasiknak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 18:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
én is e-miatt paráztam 1 csomót(irtam én is ide am:) szal NEM KELL AGGÓDNI!!!én is csak azt tom mondani,h minden ugyan úgy m1,mint régen!!!és mindig csak arra gondolj,h mennyire szép lesz a mosolyod!:)én is erre gondolok!:)am meg aki megszól,az 1 idióta barom.nem kell rá figyelni,mert NEM MÁSÉRT,hanem magadért csinálod ezt!és ha meglát 1 v 2év múlva akkor eldobja a nemlétező agyát is.mindenkinek vannak hiányosságai.és örülj,h te azok közé tartozol,akik változtatnak ezen!mert 1általán nincsenek sokan.na és a legfontosabb,h tényleg nem a fogszbid miatt szeretnek majd!az majd eltűnik 1szer!és akkor nem kellesz paráznod a mosolyod miatt.sztem inkább tűrjél az eredményért.én is ezt csinálom és am nem nehéz.1általán nem!!:)azt hittem világ vége lessz,h rám sem néznek...de ez nagy hülyeség.szal ne is gondolkozz!!!nagyon megéri!komolyan.igérem:)
2008. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!