Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha soha nem lesz barátnőm? Mit vesztek vele? Semmit?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Azt hogy semmit nem veszítesz rohadtul nem mondanám.

Sőt!

2015. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi a jó benne?

Nincsen szexuális vágyam, a szerelmes maszlagtól pedig hányingerem van, a folyamatos semmitmondó beszédtől szintúgy. A magyarázástól és ugráltatlásból amit anyámtól kaptam eleget, szintén.

Szóval egy dolog, hogy nem kellek nekik, de úgy látom nem vesztek sokat. Miért siránkozik itt ennyi fiú? Inkább örüljenek, hogy nem foglalkoznak velük a nők.

2015. aug. 14. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Menj el pszichologushoz.
2015. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, valszeg az anyáddal való kapcsolatod mérgezi meg a személyiséged meg a hozzáállásod.
2015. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hozzáállással valóban semmit. Nem mindenkinek való / kell a párkapcsolat. A legtöbbeknek (valamilyen fokon) persze igen. Azért "siránkoznak". De te minden jel szerint a kisebbségbe tartozol. Örülj neki! (Mert ugye ha kéne, de nem lenne, akkor lennél bajban. De így?)
2015. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
Nézz be a válás topikba és meglátod milyen következményekkel jár ha rádakaszkodik egy kapcarongy. Utána hívj fel egy modellprostit a rosszlányos oldalról és keféld meg alaposan ;-)
2015. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező először azt gondoltam aszexuális lehetsz. De az hogy az anyukád tud ugráltatni és parancsolgatni , ebből arra következtetnék hogy személyiséged 0. Ha egy nővel össze is hozna téged a sors, biztos hogy változnál és akarod majd a szexet. Ha nem aszexuális vagy. Én szerencsére szeretem a nőket, és p*na nélkül nem élet az élet!
2015. aug. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy éreznéd hogy tényleg nem vesztessz semmit akkor nem írtad volna ki ezt a kérdést.


Mert nem érdekelne az egész.

2015. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!