Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egyértelmű visszautas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egyértelmű visszautasítás részetekről, ha ismerős visszamondja, hogy tetszetek valakinek és ezek után nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem egyértelmű.
2015. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősök hasráütős bemondása értéktelen, nekem is mondtak bejövök 5-6 hölgynek, nos 3-ról tudom, hogy a lányokra megy. Erről ennyit!
2015. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ő elhitte, és tudja h engem a pasik érdekelnek.
2015. aug. 14. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem az. Nem tartom férfi-szerepnek a kezdeményezést, így várnám, hogy lépjen. Nem tartom semmire, csak ha a saját szájából hallom és gyűlölöm, ha így próbálja kitrükközni valaki, hogy csak azért is én lépjek, nehogy véletlenül is pofára eshessen. Ha nincs benne annyi, hogy szemtől szembe megmondja, még csak nem is érdekel a nő.

(nyilván ha én lennék, aki szeretne valamit, lépnék, de mivel fordított a helyzet, igenis a nő dolga lépni)


24/F

2015. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nem az. Nekem is így hozta tudtomra a lány miután azt hitte hogy a rengeteg jelet nem vettem észre. Azt hiszi szerintem ő is hogy nem tetszik mert semmibe veszem pedig nagyon is tetszik... Csak vannak olyan lelki problémáim most amin átszeretnék lendűlni és csak utánna lesz energiám egy kapcsolathoz.
2015. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen, ha nem csinálnék semmit, az azt jelenti, hogy nem érdekelsz.
2015. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!