Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok és van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok és van a szomszédban egy 35 körüli szexi nő. Hogyan tudnám meghoditani?

Figyelt kérdés

Elsősorban a szex vonz vele kapcsolatban, tudom ez gáz lehet de nem zavar :)

Korosztálybeli hölgyek véleménye is érdekel, hogy tudnám behálózni, őket pl mivel lehetne megnyerni



2015. júl. 5. 21:08
 1/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem egyedülálló
2015. júl. 5. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

legyél önmagad, ne játszd meg magad

36N

2015. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele kedves, de egyenrangúként viselkedj, tehát ne gyerekként. Úgy beszélj vele, mintha egy hasonló korú, de a szokásosnál felnőttesebb barátnőd lenne. Hozzád fog fiatalodni. Te meg egy kicsit hozzá idősödsz. Ne játszd meg magad, ne próbálj felvágni, mert azzal nevetséges leszel egy ennyi idős nő előtt.
2015. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Itasd le!
2015. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
69%

Előszőr is akkor van esélyed ha :


Minimum 180 cm magas vagy

Valamennyire jól nézel ki, azaz nem vagy csúnya.

Jó beszélőkéd van, ezzel hozzátársul az önbizalom.


Ha már eljutottatok az ágyig, akkor nem árt ha a péniszed is nagy. ( ha már 17 cm az már jó, de ha ennél is nagyobb plussz előny )


Ha ezek mind megvannak és a csaj egyedülálló akkor sima ügy az egész.


Méreteid ???

2015. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ, de a farkad hosszától nem. Próbálj megismerkedni vele. Megjavítod a vízcsapot, vagy a vasalóját, vagy autóját, szóval amihez férfi kéz kell. Aztán jön a többi ha tetszel neki.Hátha szereti, ha megmasszírozod a lábát, stb. Ezekre a dolgokra rá kell érezni.Arra kell törekedni, hogy az embernek több nője legyen egyszerre, akkor mindig van kihez menni, amikor jól esik.
2015. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik a fiatalabb pasiktól,ha kedvesek,ha bókolnak,udvarolnak,de ahogy előttem írták,nem játsszák az eszüket.Az önbizalom és jó duma tényleg fontos.Igaz,én még csak harminc felé járok,de volt dolgom nálam fiatalabbal.Az tetszett benne,hogy még megvan bennük egy fiatal srác természetessége,lelkesedése a dolgok iránt...Szóval segíts neki a ház körül,amiben tudsz,és dicsérd meg.Légy vele gáláns.Ha bejössz neki,meghálálja.
2015. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Verd az arcára :)
2015. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Több ilyen kapcsolatom is volt(én vagyok a srác) és nem egy nagy ördöngösség. Flörtölni kell vele.

A lényeg, hogy tényleg légy önmagad, spontán és fogd fel, hogy vonzó számára a fiatalságod és a lendületed.

A másik, hogy felejtsd el a korodbeli lányoknál megszokott versengési és megfelelési kényszert, mert az nem játszik, de még a külsőt tekintve sem fogsz elrugaszkodott igényekkel találkozni.

Ő magától tudja, hogy mit akarsz és el tudja dönteni, hogy kell-e neki és partner lesz benne, nem pedig meghódítandó préda, érted?

Sok humor, spontaneitás és kerüld a gyerekességet(drogok, bulizás, játékok, sértődés).


Még arra készülj fel, hogy ő nem akar majd eljegyzési gyűrűt követelni a második randin, szóval eleve lazára fogja venni a kapcsolatot és te is tegyél így.

Furcsa lesz, hogy nincs játszmázás és minden flottul megy, csak tényleg ne zúgj belé semennyire.


Amit igazán élvezni fogsz benne, az a szex utáni együttlét, mert egy sokkal megértőbb, emberibb partner lesz eredeti gondolatokkal és belátással.


Sok sikert!

2015. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!