Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megesett már veletek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már veletek az alábbihoz hasonló eset? És ha igen, hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

Gyakran játszottam stratégiai játékokkal és nagyon szeretek ismerkedni is.

Több éve párkapcsolatban élek. Soha nem csaltam meg a párom, ő se engem.

Elég kevés a szabadidőm, de szeretek beszélgetni, új embereket megismerni. Párom viszont rettenetesen féltékeny férfiakra, nőkre egyaránt. Minden játékot azért hagytam abba, mert pár emberrel nagyon jó kapcsolatba kerültem. Sokszor éjszakákat átbeszélgettünk velük, amikor ő aludt. De még is mindig állt a bál, hogy miért kell nekem idegenekkel ilyen jól és ilyen sokáig ellenem.

Az utolsó hasonló esetnél beütött a baj. Olyan játékospartnert találtam, akivel mindenben egyezünk, szinte kitaláljuk egymás gondolatait. Bár miről el tudtunk beszélgetni és nem mellékesen iszonyatosan jó nő. / ez ismeretségünk és beszélgetésünk kezdete után jóval később derült ki./

Természetre olyan egyformák vagyunk, mint két tojás. Folyamatosan hangoztatta, hogy nem akar semmit, csak barátságot, mer mind a kettőnknek van kapcsolata. Én sem akartam többet, még is sikeresen megkergítettük egymást.

Ám egyik pillanatróla másikra bezárkózott. Nagyon ritkán beszélünk pár szót. Nem régen bevallotta, hogy borzasztóan hiányzom neki, de nem nagyon mer keresni.


2015. aug. 15. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de mivel minden egyes alkalommal az lett a vége, hogy az illető, miután a végsőkig hangsúlyozta, hogy semmit nem akar tőlem, csak barátságot, mégis kezdett elmenni egy más irányba.

Úgyhogy felhagytam az ismeretlen, neten fel-felbukkanó "lelki társakkal" való barátkozással.

2015. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha jól gondolom, erre egy idő után óhatatlanul sor kerülhet.
2015. aug. 15. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem kerek a kapcsolatodban, ha ennyire vágysz új emberek ismeretségére. Engem is zavarna, ha a párom éjszakákon át idegenekkel ismerkedne, velük élne lelki életet, nem pedig velem beszélné meg a dolgait. Derítsétek ki, miért vágysz ennyire a külső kapcsolatokra, különben baj lesz a mostanival.
2015. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mindig is szerettem beszélgetni és minél több embert megismerni.

A fentebbi eset valóban azért esett meg, pontosabban azért harapózótt el ennyire, mert a kapcsolatomban ne tudtunk sok mindent megbeszélni. Pontosabban amit megbeszéltünk, tartott 1-2 hétig és utána minden ment a maga útján, ahogy előtte.

De miután lett egy egetrengető balhé az egészből, párom rengeteget változott és azóta minden jó irányba halad. Ennek több, mint egy éve.

Ettől függetlenül hiányzik az a szintü, sokrétű társalgás, amit folytattunk.

2015. aug. 15. 12:52
 5/9 anonim ***** válasza:

A pároddal nem tudsz ilyen nyíltan beszélgetni?

Mondd meg neki, hogy szükséged van erre, akkor legyen ő a lelki társad.

2015. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem feltétlen a lelki dolgokról van szó. Vannak olyan témák, amelyek őt nem érdeklik és hozzá sem tud szólni igazán / lehet ez filozófiától kezdve a hadtörténelmen át bármi/. Ezen irányú beszélgetési szükségleteim pedig kénytelen vagyok kielégíteni, vagy ellenkező esetben úgy érzem, hogy megzakkanok.

Sajnos vagy nem, a fenti történetben olyan volt a beszélgető partner, akivel túl nagy volta kölcsönös szimpátia.

2015. aug. 15. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt hívják az újdonság varázsának. Ha vele is lehúzol több évet, újra rábukkansz egy másik lelkitársra :D


Egyébként éppen a megcsalás/szakítás felé masírozol.



Mindenki átesik ilyesmin, ki hogy dolgozza fel, vagy milyen a végkifejlet az teljesen egyéni.

2015. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, egy hajszál választott el a szakítástól.

De, mint mondtam, ennek az egésznek már több, mint egy éve. Azóta kimondhatatlanul javult a kapcsolatunk. Sokat beszélgetek most is, másokkal. Általában ott van ő is. És ha nem is vesz részt minden ilyen társalgásban, figyeli mit beszélünk és utána kérdések tömkelegével halmoz el, hogy mi miért van, mi mit jelent. És ha hasonló témaban állok le valakivel tárgyalni legközelebb, mar ő is bele tud folyni és nem laikusként szenvedi végig az egészet.


Épp a napokban beszélgettünk harmasban egyik barátnőjével a filozófiáról és művészettörténetről. Nagy örömömre ő is elmondta a véleményét, gondolatait és érdemi meglátásait. Pedig 1-2 éve maximum nyűglődött volna és tette volna a mejegyzéseket, hogy unatkozik.


Persze ez csak egy példa volt. Annak ellenére igyekszünk sok időt együtt tölteni és közös élményeket szerezni, hogy kevés szabadidőnk van a munkánk miatt.

2015. aug. 15. 13:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd el felejtettem hozzátenni. Soha, senkit nem csaltam meg és nem is fogok. Voltam már a másik oldalon és senkinek nem kívánom azt az " élményt".
2015. aug. 15. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!