Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hasonló eset? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonló eset? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Mostanában kb 1-1,5 hete úgyvettem észre hogy nem nagyon szeret a barátom.

Eddig fel-fel hívott az anyukájáéról hogy csak hallja a hangom.Kiírta iwiwre hogy szeretlek (Nevem) vagy mondjuk többször csörgetett meg.

Mostanában nincs ilyen.

3hónapja vagyunk együtt.

Azt mondja szeret de kicsit kételkedem benne, tudom nem kéne de ez észrevehetően nagyobb változás szerintem.

3hónapja vagyunk együtt és heti 3-4 szer találkozunk.

Olyan érzésem van mert jön de olyan mintha csak valami "használati tárgynak" tekintene.


2010. okt. 29. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy megunta a banánt..:S de ezt tőle kellene megkérdezned, és megbeszélni, ki hogy s mint érez a másik iránt. :)
2010. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bogi90 válasza:
megszokás...attól hogy nem hívogat meg írkál,még nem jelenti azt h nem szeret:) de a legbiztosabb ha rákérdezel,lehet csak fáradt,sok dolga van,esetleg problémák lehetnek az iskolában,családban ami miatt rossz a kedve...
2010. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!