Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez, hogy átlagos kinézetű férfiak és nők élnek párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy az ismerőseim között nem azt tapasztalom, hogy a nők a pénzre hajtanának, vagy álompasit keresnének. Persze fontos, hogy egy férfi törekedjen arra, hogy dolgozzon, de ezt ők is így csinálják. Mégis azt tapasztalom hogy ezek az emberek nem jönnek ki jól egymással, vagy nem találják egymást de mi ennek az oka? Társkeresőkön ugyanezt tapasztalják sokan fent vannak úgy, hogy a másik személyisége, tulajdonsága nem érdekli őket. Pedig komoly kapcsolatot keresnek.
2015. aug. 15. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A kapcsolatot nem keresni kell, hanem nyitottnak lenni az elet dolgaira es akkor a kapcsolat majd jon magatol. Igen, aki keresi a kapcsolatot, az egyedul vinnyog otthon.
2015. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Üzenetben küldhetnél nekem 1-2 ilyen nőt és imába foglalom a neved.
2015. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem a kinézet és nem az anyagiak határozzák meg, hogy két ember mennyire tud jól működni kapcsolatban, mennyire jönnek ki jól. Csomó ismerősöm, sőt, barátom van, akiket nagyon kedvelek, találkozom is velük hetente-havonta egy rövid sörözésre, de hiába bírom őket, hiába van az, hogy ránézésre nem akarok kifutni tőlük a világból, ha egyszerűen olyan a személyisége, hogy együttéléskor, párkapcsolatban nem tudnék mellette megmaradni, sőt, szerelmet sem tudok iránta érezni, akkor mégis, mit lehet tenni?


Az, hogy valakik párkapcsolatban tudnak lenni, szerelemmel, bizalommal, megértésben, és mindez működjön is, nagyon kicsit függ csak (ha egyáltalán) a külső és anyagi tényezőktől. Legalábbis szerintem. És ha nem találsz valakit, akivel jellemben jól harmonizálsz és akivel felhőtlenül boldognak érzed magad, akkor cseszheted az átlagos vagy jó kinézeted és anyagi helyzeted.

2015. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiatalok közül nem mindenki akar párkapcsolatot. Meglepődnél hányan vágynak barátság extrákkalra, szexkapcsolatra, egyéjszakás kalandokra.

Az okok különbözőek, pl. Időhiány, még fiatalok és "élni akarnak" stb.

2015. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten olyan nőkről írtam akik felnőttek, és komoly párkapcsolatot keresnének.
2015. aug. 15. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy részük, annak ellenére h ők már nem tinik hanem nők, még az álmodozós fajták, olyanra vágynak mint amilyenek a filmekben vannak, a tökéletesre a tökélyre vágynak , álmodozók. És egyre később döbbennek rá h hajjajj rosszul gondolkodtam.
2015. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

A nőknek csak a tökéletes jó sajnos,csak a leghelyesebbekkel állnak egyáltalán szóba,ami egy genetikai adottság.

És ugye kapcsolathoz 2 ember kell,mint tudjuk...

2015. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok átlagos nő,olyan csúnya vagyok mint egy madárijesztő!
2015. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen már én is agyaltam sokszor. A társadalom több kis halmazból tevődik össze. Az átlagosak társasága is egy kis halmaz. Tehát nekik egymásból kell válogatni. Mivel sokan vannak, így is benne van a melléválasztás esélye, de tuti, hogy saját közegükben kell megkeresniük az igazit.
2015. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!