Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kiverni a fejemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből, normális ez?

Figyelt kérdés
Két éves egészséges párkapcsolatban élek. Volt pár megingásom a szerelmet illetően, de mindig helyre jöttek a dolgok. Egyetlen hosszabb eset volt ebből, amikor 3-4 hónap körül mélyebben elbeszélgettem az első szerelmemmel. Nem ma történt már az sem, de mély érzelmeket hozott elő és elgondolkodtam a szakításon, végül sikerült túllépnem ezen. Most megint beszélgettem vele, találkozni fogunk a közeljövőben; a párom persze tud róla. Minél közelebb kerülünk a dátumhoz, egyre jobban elönt egy olyan érzés, hogy ezt nem szabadna. Nem tudom, hogy fogok reagálni, évek óta nem láttam és izgulok. Olyan mintha 15 éves lennék és egy srác akibe fülig belezúgtam elhívott volna randizni. Egyszerűen nem tudom mit kéne tennem, félek, mert szeretem a páromat és soha nem csalnám meg... de ha már ilyenek is feljöttek bennem, ott gond van, nem?
2015. aug. 16. 04:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi nincs ok nélkül.
2015. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is így gondolom. De valahogy mégsem szeretném ezt érezni.

Ma azt álmodtam, hogy még mindig vele vagyok, hozzábújok, etc. Megőrülök.

2015. aug. 16. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már csak megszokás ez a kapcsolat?
2015. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, sajnos simán lehetséges. De nagyon félek a változtatástól.
2015. aug. 16. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, a boldogtalanság rosszabb.
2015. aug. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam a párommal, nem vagyok boldogtalan... De ma azt álmodtam, hogy még az első szerelmemmel vagyok, és boldogan ébredtem fel. Nem szabadna így éreznem, ha tényleg szeretem a barátomat, igaz?
2015. aug. 16. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!