Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Megválaszolnátok? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Megválaszolnátok? 22L

Figyelt kérdés

Na szóval röviden a lényeg. A minap segített nekem az egyik barátom. Magától ajánlotta fel, de csak 10 perc volt az egész, viszont nekem nagy segítség volt. Örültem neki és a köv. mondtam: "Jaj, olyan édes vagy, nagyon szépen köszönöm."


Na most, totál odavolt, hogy azt mondtam neki, hogy édes... Elkezdte nekem mondani, hogy de jól esik, ha ilyet mondasz nekem...


Igazából nincs ezzel semmi gond, örülöj, hogy örül, DE. Van barátnője. Akiknek kapcsolatuk van, ilyen apróságnak egy baráttól minek örülnek meg ennyire? Nem mertem megkérdezni, hogy a barátnőd nem mond ilyesmiket neked? Szerintetek nem, azért reagált úgy, ahogy?


2015. aug. 16. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard, hogy bevágja a lompost neked! Kár álmodozni és belelátni mindent pusztán azért, mert pókhálós a puncikoboldod ágya.
2015. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést: Attól függetlenül, hogy párkapcsolatban vagy - neked nem esne jól ha valaki bókolna neked? Nem kell mindenbe összeesküvés-elméleteket látni, csajok.
2015. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Közöséges emberek véleménye nem érdekel. Nem akarok semmit tőle. Jah és akik ilyen stílusban beszélnek, 40 évesen is szűzek maradnak, de fel a fejjel.

#2 Nincs itt semmi elmélet. Csak egy egyszerű kérdés. Nem érdekelnek a bókok, se a dicséret. Meghallgatom, de nem igénylem. Nem leszek tőle jobb.

2015. aug. 16. 15:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok: volt már pár barátnőm, de köszi az érdeklődést. :)
2015. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jól esett neki a kedvesség,a bók,ahogy a legtöbb embernek legyezgetné mindez a hiúságát hasonló szituban.Szerintem sem kel többet belelátni ebbe,és ezt nőként mondom.
2015. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, azért mert jólesett neki a bók, még nem akarja egyből otthagyni a csaját miattad... nem körülötted forog a világ.
2015. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#1 ott a pont!


#3 te gondolsz bele sokat, majd még meg is sértődsz... Ilyenkor örülök, hogy nincs asszony!

2015. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahogy reagált, szerintem egy nőies, elismerő dolgot hallott, és lehet, hogy ez pont ezért kavarta fel. Én egy parkapcsolatban szeretném ezt hallani, mert ha önként ezt mondja rám, és ehhez hasonlókat, azzal értékel. Ha értékel, akkor becsül, és ha becsül akkor nagy eséllyel férfinek tart. Ez esik jól ebben. Másrészt a férfiaknak jól esik, ha egy nő nőies, így viselkedik. Viszont most felkavartad a szerencsétlent, úgyhogy ezt lehet hogy rendezni kell.
2015. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#5 Dehogy gondolok bele valamit, tudom, mivel nem 1x bevallotta mennyire bejövök neki.

#6 Még jó, hogy írtam és te elolvastad, hogy nem akarok tőle semmit. Attól, hogy te képes vagy ráfanyarodni a barátaidra... Én soha!

#7 Nyílt titok, hogy mint írtam bejövök beki, nagyon. Én sosem sértődöm Volt valaha egyáltalán? Na mind1. :)

2015. aug. 16. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:

"ilyen apróságnak egy baráttól minek örülnek meg ennyire?"

Nem értem ezt a kérdést. Ha van valaki akit szeretsz és ő elismer/megdicsér akkor örülsz neki még jobban mintha ugyan ezt a bókot egy random embertől kaptad volna! Ha te nem örülsz a kapcsolaton kívüli bármilyen nemű elismerésnek akkor veled van a baj nem a sráccal!

2015. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!