Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, megválaszolnátok? 21L

Fiúk, megválaszolnátok? 21L

Figyelt kérdés

Miből vehetem észre, hogy egy adott srácot /akinek tetszem mellesleg/ zavar, hogy más pasiról beszélek neki? Pl. ha megemlítem előtte, hogy de cuki XY. De persze ő is kérdezget a pasikról, nem én szoktam felhozni direkt.


Biztos vannak olyanok, aki nem reagálnak erre, nem mondanak semmit, de engem az érdekel, hogy TI mit csináltok? Elhallgatjátok? 'Pofákat' vágtok? Fancsali képet esetleg? Mondtok rá valamit? Valamiből csak le lehet szűrni, nem?


2015. ápr. 26. 14:34
 1/4 RRR ***** válasza:
megváltozik a viselkedése,stílusa
2015. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó tanács, sose dicsérgess más pasikat pasinak. Illetlenség, modortalanság. Attól, hogy megkérdezi, mi a pálya a pasikkal, elmondhatod dióhéjban, hogy mi a pálya, de ne dicsérgess más pasikat nekünk! Nem szoktam reagálni erre én sem, de magamban megjegyzem, hogy: Na bammmeg...felejtős! :D
2015. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Interferencia ***** válasza:
Nem biztos, hogy kimutatja, de valószínűleg zavarja.
2015. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor biztos, hogy zavarja.
2015. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!