Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekünk van, hogyan szerezzü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekünk van, hogyan szerezzünk barátokat?

Figyelt kérdés
23 évesek vagyunk, nincsenek barátaink! Igazából nagyon senki sincs aki vigyázzon a másfél éves kislányunkra, ezért elég nehéz mindkettőnknek.. Olyan jó lenne néha csak úgy kettesben vagy "spanokkal" eljárni pl. moziba, vagy áthívni őket egy pizzára stb.. Azon gondolkoztunk hogy hasonló korú gyerekes párokkal lehetséges hogy jobban megértenénk egymást, mert hogy általában akinek gyereke van már nem annyira a buli a lényeg.. Olyan hülyén hangzik, de valami társkereső helyett barátkereső nincs véletlenül? :D

2015. aug. 16. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök. Bár mi már 30 évesek vagyunk, akik barátok voltak még buliznak, pl. most a szigetről posztol mindenki képeket, mi meg fürdetés-altatás-végrevacsi kombóban vagyunk, sőt, úton van a második baba. Nézelődtem én is neten, de élőben is nehéz barátkozni, pláne neten mindenki távolságtartó. Szóval nem tudom a megoldást, de ha rájössz, szólj! :)
2015. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: a mi kicsink is hasonló korú, 22 hónapos :) Ő még nem barátkozik a játszótéren sem, én meg inkább rá figyelek, nem más anyukákra, nem szoktam padon ücsörögve beszélgetni. Oviba pedig még sokára megy, mert itthon leszek a kicsivel, ergo onnan sem lesz mostanában ismerősünk. Nektek szóba jön a bölcsi esetleg? Ottani szülők?
2015. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bébiszitteren gondolkoztam, de nem merném idegenre bízni a kislányomat, inkább szenvedek csak ne történjen semmi baj! Most fogom befejezni az érettségit matekból, talán majd a suliban barátkozok... Bölcsibe sem tudom/merem adni mert még olyan pici (beszélni sem tud, pelenkás,hisztis) Én sem tudok játszótéren barátkozni, mert a szülők távolságtartóak, és a kislányom meg túl barátságos mindenkihez odamegy és húzza maga után vagy ölelgeti... Lehetséges nekünk is ezt kellene tenni :D kicsit furán néznének ránk! :D
2015. aug. 16. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Játszótéren barátkozzatok más szülőkkel.:)
2015. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a játszótér jtott elsőnek az eszembe, ott tuti össze tudtok ismerkedni hasonló sorsú szülőkkel.

Vagy esetleg vmi gyerekkel kapcsolatos programon, ahová viszitek ott is találkozhattok másokkal

2015. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!