Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnek baratokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnek baratokat lanykent?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, jelenleg evet halasztok igy keves a lehetosegem az ismerkedesre. Hogy tudnek lanyokkal ismerkedni?


Nem iszom alkoholt de nagyon szeretek kimozdulni, bulizni, jarkalni. :)


2015. júl. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt osztalytarsaid? Baratnoid?
2015. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért csak lányokkal ismerkednél?
2015. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert a fiuk altalaban tobbet akarnak tolem miutan elkezdunk ismerkedni.


Vannak regi osztalytarsaim, nem azt mondom, hogy teljesen maganyos vagyok de jo lenne uj embereket megismerni.

2015. júl. 28. 19:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat!
2015. júl. 28. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondanam, hogy en szivesen baratkoznek veled, mert eletemben egy lany baratom se volt, de egyreszt hihetetlennek tunne, masreszt le lennek kocsogozve, harmadreszt nem tudnam megigerni hogy nem esnek beled, ha szep vagy, es fiu vagyok, ugyhogy nem mondom.. :)
2015. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :) Én is lány vagyok. :)
2015. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Haha harmadik, pedig jofejnek tunsz. :) Viszont van baratom akit nem csalnek meg szoval a baj elkerulese vegett (mar csak azert, mert emlitetted, hogy talan gyenged erzelmeket taplalnal irantam) elvalnak most utjaink... :)


Negyedik! Budapesten lakom. :)

2015. júl. 28. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!