Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 23 évesen senki sem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 évesen senki sem jött még oda hozzám, akkor ronda lehetek?

Figyelt kérdés
semmi se volt. (lány)
2015. aug. 16. 20:29
 1/10 A kérdező kommentje:
képet nem küldök, mert nincs.
2015. aug. 16. 20:30
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
még ha az is lennél, egy kis sminkkel, egy jó hajjal és megfelelő öltözködéssel szerintem meg lehet oldani a dolgot. ha nem tudod magadról, hogy az vagy-e akkor nem vagy az nyugi :)
2015. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2015. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor itt az ideje készíteni pár normális képet.


sült galambra meg ne várj.. mint látható nem fog a szádba repülni!

2015. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te
2015. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hozzáállásod, vagy épp annak hiánya inkább lehet a gondod forrása. Nem a csodát kéne várni, hanem ha tetszik valaki, szépen kezdeményezni. Nem, ez nem a másik fél dolga, hanem azé, aki akar valamit. Nőlj fel, hercegnő!
2015. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
A mai pasik csak a nagymellű mindent kirakok csajokhoz mennek oda, akik minimum indulhatnának bármelyik szépségversenyen. Számukra ezt jelenti az átlagos. Szokj hozzá, hogy a ténylegesen átlagos lányoknak meg kell küzdeni azért, hogy észrevegyék, ezt szintén átlagos lányként mondom. Eddig minden pasimat úgymond én szedtem fel, mert amúgy az életbe nem jöttek volna oda hozzám, mert se harsány nem vagyok, se feltűnően szép. Itt gyakorin is a szerény, csendes, szép lányokat keresik elvileg a srácok, csak azokat nem veszik észre... szóval szedd össze a bátorságod és kezdeményezz. Manapság legalább ribinek nem néznek ha odamész egy sráchoz. Ennyi előnye van a mai világnak.
2015. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó.... Én szemüveges, pattanásos átlagos lányokkal próbáltam/próbálok meg ismerkedni, de egyszerűen mindig lekoptatnak a külsőm miatt... 19/F
2015. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7: Inkább az lehet a gond, hogy nem vagy észrevehető, mert visszahúzódó vagy. A harsány lányokra könnyebb felfigyelni. Nem kell hozzá se nagy cici, se modell-alkat.
2015. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én ezt nem hiszem el. Biztos már kezdeményeztek nálad, csak te nem vetted észre, vagy nem tetszett neked, ezért már nem is emlékszel.

Vannak férfiak, akik minden szoknya után kapdosnak, akárhogy is néz ki valaki, sőt, vannak akik a csúnyákra utaznak, mert azokat könnyebben megkapják.

Lehet, hogy nagyon is szép vagy, ezért nem mernek oda menni.

2015. aug. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!