Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha a "nemek arca"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha a "nemek arca" helyett megpróbálna a mindkét nem humánusan viselkedni a másikkal?

Figyelt kérdés

Ha egyik nem tagjai sem aláznák meg a másik nem neki külsőleg nem tetsző tagjait, és nem aláznák meg őket?


Ha a férfiak udvariasak lennének, a nők pedig értékelnék ezt, és nem tartanák papucsságnak?


Ha mindkét nem megpróbálna arra is odafigyelni párkeresésnél, hogy milyen ember?


Ha egyes férfiak nem tartanák az összes nőt felszínes p.csának, egyes nők pedig nem tartanák az összes férfit potenciális erőszak tevőnek?


Nem jobb lenne?



2015. aug. 16. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
* nemek harca
2015. aug. 16. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
jobb lenne de ez nem fog soha megvalósulni
2015. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

De. Meg háborúk és bűnözés nélkül is jobb lenne, igaz, akkor hamar túlszaporodnánk, de mivel úgyis átállnánk a megújuló erőforrásokra, meg a pénzkeresés helyett az új legfőbb cél az élhetőbb jövő teremtése lenne, erre is találnánk hamar megoldást.

Az a baj, hogy az emberi faj egyszerűen nem ilyen.

2015. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Na ha ezt a nőknek elmagyarázod és meg is értik illetve így is cselekszenek a valóságban,akkor egy szót sem fogok szólni azután ezen az oldalon,esküszöm...

Na de a nőknek ezt hiába magyarázod "egyik nem tagjai sem aláznák meg a másik nem neki külsőleg nem tetsző tagjait, és nem aláznák meg őket" illetve "mindkét nem megpróbálna arra is odafigyelni párkeresésnél, hogy milyen ember".

Na ha ezeket betartják a nők,soha többé nem fogok panaszkodni senkinek erről... ;)

Mert a legtöbb amit a nőktől kaptam,kinevetés,megalázás.

Arról már nem is beszélve,hogy úgy,hogy nem is ismertek.Tehát 1 mp alatt elküldtek a búsba,mert nem születtem helyesnek,és ennyi volt.

Pedig ha ismernének...

Akik a valóságban ismernek,mindenki azt mondja,ha esetleg lesz valaha barátnőm(amit én tudom,hogy nem lesz,de ez részletkérdés jelenleg),akkor nagyon szerencsés lesz.

És valóban jogosan mondják,tudom magamról hogy milyen vagyok,és amit hallok nőktől,hogy mikre panaszkodnak,na azok bennem nagyon is megvannak...

Csak hát mivel esélyt sem kapok,hogy megismerjenek egyáltalán,úgy elég nehéz... :/

24/F

2015. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint a nők amiket a férfiakból hiányolnak manapság,és panaszkodnak róla,azok a tulajdonságok,amiket hiányolnak,nos azok vannak meg bennem.Csak hogy érthetőbb legyen,és ne legyen félreértés.
2015. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Én soha senkit nem aláztam még meg aki bepróbálkozott nálam. Az a baj hogy a valóságnak megfelelő "bocs sajnos van barátom" után egyesek szerint beképzelt dög vagyok.

A páromat szeretem és tisztelem, akik ismernek, kedves nőnek tartanak. Itt mégis sokszor lepontoznak egy-egy kommentemért. Ha azt írom fontos a kisugárzás meg a belső értékek, lepontoznak és hazugnak neveznek.


A saját ismeretségi köröm alapján nem létezik a nemek harca. Keményen dolgozó becsületes párok vannak, és sosem szembesült egyikünk sem ezzel amivel én mostanában itt.


Én nem harcolok a férfiakkal, bár egyenrangúnak tartom magam velük. De itt akármit mondok, az már femináci. Ezek a férfiak itt a gyakorin nem értik meg, hogy nagy a baj velük. A hétköznapi életben aki engem ismer, nem tart feminácinak.

2015. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok. Nem nézek le nőt udvarias vagyok nekem nem felszínesek vagy pic.ák a nők. Szeretek nőkre odafigyelni. De ez a nőknek nem elég és még nem voltam nővel. 29/f
2015. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Az én köreimben ez így működik.
2015. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!