Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy-ket orara talalkozni, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy-ket orara talalkozni, ti elmennetek?

Figyelt kérdés
Parommal megszoktuk a hosszu egyutt toltott delutanokat, amik most napi gyakran napi 2-3 ora osszefutasra zsugorodtak. Most egy-ket orat lehettunk volna egyutt. Nekem nem latszik erdemesnek mert szegenyt nem akarom kinozni az uttal sem amit meg kell tennie csak hogy talalkozzunk erre a rovid idore ami alatt meg egy jot beszelni sem lehet.
2015. aug. 17. 10:15
 1/6 Mumusan ***** válasza:
Azért 2-3 óra bem kevés idő.
2015. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszont hianyzik. Nekem is faraszto a szaladgalas.
2015. aug. 17. 10:19
 3/6 A kérdező kommentje:
A 2-3 elmegy de 1-2 vegett gondoltam nem erdemes szaladoznia.
2015. aug. 17. 10:20
 4/6 Mumusan ***** válasza:
Majd ö eldönti hogy érdemes-e. Másfelől meg most ha nem hagyod hogy "udvaroljon", akkor később már hiába is szeretnéd.
2015. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertem szegenyt sajnalom csak mert neki sem konnyu. En meg en nem akarok ilyen parkapcsolatot ahol csak ilyen kis idonk van talalkozni. De ezt neki nem mondom mert megbantanam szakitani pedig nem akarok mert megtalaltam benne azt amit kerestem.
2015. aug. 17. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan? Ha megtaláltad benne, amit keresel, akkor miért töprengesz azon, hogy megéri-e találkozni? Meg ettől teszed függővé a párkapcsolatot?


Mi a különböző munkabeosztás miatt van, hogy csak 15-20 percekre tudunk találkozni, kijön elém a buszhoz, kapok egy csókot, visszakísérem a lakásig, vagy fordítva...

De én összekészülök, elmegyek felé ezért a rövid időért is, és ő is ugyanúgy eljön hozzám, ha éppen neki van úgy ideje. Mert ha csak rövid időre láthatjuk is egymást, de hozzábújhatok, érezhetem, és legalább nem telt el úgy egy újabb nap, hogy ne lássam. Mert szeretjük egymást és szükségünk van rá.

2015. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!