Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek így találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így találkozni valakivel? Lehet azt hiszi randi lenne, pedig részemről nem az. Főleg fiúk, férfiak véleménye érdekelne. De a lányoké is érdekel! 25/L

Figyelt kérdés

Szóval nyáron dolgoztam egy pasinál gyakornokként. Irodai munka. Nővéremék ismerősének az egyik rokona. A pasi(45éves) külföldi fél évet Mo-n van többit más országokban. Van felesége igaz válófélben vannak mivel a felesége nem bírja, hogy ő állandoan utazik. Van 3 nagy gyerekeük is. A lényeg, hogy egyszer munka után (az ő lakásán fejeztük be a munkát, muszáj volt ott) megkérdezte , hogy eszek - e vele munka után egy pizzát. Én mondtam, hogy igen én nem láttam ebben kivetni valót. A következő alkalommal elég durván bepróbálkozott. Felhívott a lakására munka ügyben, de elő volt készítve bor, ágy stb..és megpróbált fogdosni. Én elküldtem finoman a francba. Nekem nem tetszik ez a pasi kicsit se és nekem van párom akibe hihetetlenül szerelmes vagyok. Erre a pasi pénz ajánlott nekem ha lefekszem vele. Persze én felháborodtam ás nemet mondtam. Később bocsánatot kért, és megkért, hogy a nővéreméknek ne adjam tovább ezt

a történetet. Én azt mondtam ok. Kellett a munka és kapcsolatba maradtam ezzel a pasival. Sokszor bocsánatot kért és úgymond kibékültünk. Most újra ide jön Mo-ra. Szeretne velem munkatársként , barátként találkozni velem. Szerintetek elmenjek? Nem tudom, hogy felfogta-e , hogy én nem akarok tőle semmit!? Pasik ti, hogy gondoljátok?


2009. dec. 8. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Ne bohóckodj csaj!! Leviláglik hogy meg akar szerezni :D Ezt 25 évesen nem veszed észre, ennyire nem ismerted ki? Bár tudod mit? Menj, találkozzatok, aztán kiderül igazam volt e. Vigyázz magadra!

21/F

2009. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válszat! Én szoktam naiv lenni bízni abban, hogy az emberek jók, megváltoznak. Szóval inkább ne menjek? Ha elmegyek azt fogja hinni, hogy én is akarok vmit tőle?
2009. dec. 8. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt döntsd el magad, hogy elmész e. Hogy próbálkozni fog abban biztos vagyok, viszont szerintem visszafogottabb és tapintatosabb lesz! Tetszel neki, ezért hív!
2009. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Három dolgot mondanék:


- Le akar fektetni. A barátként, munkatársként való találkozás azért szar hazug duma, mert nem vagytok barátok, és ha jól veszem ki, akkor nem munkamegbeszélésről van szó. Ha munkatársként akar találkozni veled, akkor hívjon be az irodájába, adja ki a feladatodat és kész. A munkatársak így szokták, nem pedig éttermekben meg kávézókban. Ő arra utazik, hogy majd lyukat beszél a hasadba, leitat, aztán két hét múlva teheted fel a kérdést, hogy "megcsaltam a párom, mert egy 45 éves fickó addig hitegetett meg itatott, amíg valahogy... blabla". Ezt próbáld elkerülni.


- Lehet utal rá, hogy nem dolgozhatsz nála, ha nem teszel meg ezt-azt. Ekkor érdemes emlékeztetni, hogy már a kezedben van a töke, mert szólsz a tesódnak. Egyébként ha nem kell a munka annyira, akkor inkább gyere el és borítsd a bilit.


- Mindenképp beszélj a pasiddal.

2009. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem akar már semmit mivel tisztáztad vele hogy neked ő nem kell, csak megértette egy 45 éves férfi:D De az is lehet hogy nem adta fel a próbálkozást.
2009. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sztem azt gondolja haragszol rá,és ki akar engesztelni,aztán barátként akar veled lenni,de lehet később ujra próbálkozik. Sztem ne menj bele
2009. dec. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg előbb tisztázd, hogy még egy disznó próbálkozás és kitálalsz.
2009. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pénzt ajánlott neked? hát minek néz ez téged? ezek után én még csak szóba sem elegyednék vele, nemhogy kaja.
2009. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű...és szerintem Te is tudod, de minden nőnek jól esik ha figyelnek rá, meg körbezsongják.

Én furcsállnám ha nem moccanna Rád

2009. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszókat. Én úgy gondolom ha már múltkor megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit ,akkor békén hagyhatna. Legalábbis ez az udvarias szerintem, ha nemet mondtam. jobb lesz ha nem megyek...
2009. dec. 11. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!