Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nyomulás egy nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nyomulás egy nőtől ha azt mondja egy pasinak h elvihetnél egy körre, veled bárhova elmennék?

Figyelt kérdés
Ti örülnétek nek?
2015. júl. 30. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha vékony szöszi, nagy dudákkal, bizony örülnék neki ;)
2015. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

rendben irány az Iszlám állam! mondanám :) és pakolnám a fekete színű ruháim és a késeket.


örülne? :,D

2015. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ha kocsiban ül valaki és ezt mondod,még kedvesnek is hathat

ha viszont gyalog van,az elvihetnél egy körre "hátsó kijáratos" szopatást vagy falnál dugást jelent

és nem is feltétlen ingyen!!


óvatosan.

2015. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

2es :D

de rá vagy kattanva erre az iszlám dologra

mennék én is, van sok fekete cuccom, meg vadász késem, viszont ott a nőket valamiért nem szeretik...

2015. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Autóval :D
2015. júl. 30. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

eheee te megfigyelsz? gyere öltözzél! a késeket pakold szépen sorba.Ha meg nő vagy neked könnyebb,semmit nem látnak belőled.Ha meg nem vagy majd eljátszod,két férfi túl gyanús,főleg ha őrültnek néznek ki alapból.


az autó még elmegy,de arra meg azt mondanám ha fizeted a benzint :D

2015. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

még hogy megfigyellek hah :D

de már nem először látom,hogy az iszlámokra hivatkozol plusz ez mond valamit Neked:allahu akbar...

nem nézek ki őrültnek alapból,ráadásul nő vagyok

2015. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

még hogy nem úgy van... hah!

túl szemfüles vagy .


alapból nem nézel ki? :,D de attól az vagy,értem én!

Pont megfelelő.

ami beteg dolog az jó! majd megtanulod.

2015. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!