Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak neki hogy ne hívjon így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki hogy ne hívjon így?

Figyelt kérdés
Párom ahogy becéz engem,elég egyedi,ráadásul van egy kis erotikus,bensőséges töltete is.Most éppen távol van,mert máshol dolgozik ,1-2 hónap múlva jön haza.A barátjával sokat beszéltem ez idő alatt,és egy ideje ugyanazon a becenéven szólít meg ahogy a párom.Ez két okból se tetszik : úgy érzem neki nincs joga használni ezt a szót,második hogy ha megszokja,és véletlenül hármasban leszünk,nem akarom hogy véletlenül kiszaladjon a száján ez a szó,mert az elég fura lenne,párom biztos elgondolkodna ezen hogy mi van itt.Harmadik : hogy én ugyanezzel a szóval becézem a páromat visszafelé is,és rossz érzés hogy egy harmadik személy ezt átvette.Szóvá tegyem ezt a dolgot neki,vagy lesz annyi esze hogy nem fog így nevezni ha már a párom is itthon lesz ?
2015. aug. 18. 10:00
 1/4 Mumusan ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki hogy ezt a szót szeretnétek kettesben tartani.
2015. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki ugyan azt amit most ide leírtál, biztos mag fogja érteni.
2015. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond el neki, hogy mond el neki :D ...gyökér
2015. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mond meg neki,hogy nincs joga ezt a szot hasznalni es szokjon Le rola.

18/L

2015. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!