Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi érdekesség van egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi érdekesség van egy olyan nőben/férfiben, aki?

Figyelt kérdés

-félénk,visszahúzódó

- nem iszik,nem cigizik,káros szenvedély nincs

-nem mer megszólalni idegenek között,csak a párjával tud beszélgetni

- rendes,becsületes,túlságosan jólelkű

- nem szeret kimozdulni,összességében unalmas az élete


Mert szerintem az ilyen emberek,meg akik erre a fórumra is írnak ezzel kapcsolatban,mind unalmas személyiségek lehetnek,ezért nem találnak senkit.Persze leírásuk alapján ők tökéletesek,csak ezt senki sem értékeli.Ha már együtt vagyok valakivel,találja már fel magát,tudjon megnyikkanni idegen környezetben,legyen már talpraesett,és ne essen depibe ha eltaposok egy hangyát ! Egy életet leélni ilyen emberekkel maximum csak az tud,aki ugyanilyen,más biztos nem.


2015. aug. 18. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen vagyok, nem tudom, mi az érdekesség bennem, a férjemet kellene megkérdezni, szerintem unalmas vagyok, szerinte nem.
2015. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem értem, hogy neked ez miért fáj? Gondolom bosszant itt a sok sírás, hogy miért nem talál senkit és közben tényleg egyeseknek olyan szürke az életük. Nekem boldog a magánéletem, jó a munkám, járok sportolni, mégis néha ha nincs munka munkaidőben itt lógok. Ettől még nem vagyok lúzer.
2015. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szeretem az olyan kérdéseket, amik arról szólnak, hogy a kérdező szemében azok az emberek, akik tőle különböző lelkialkatúak, azok sz@rt sem érnek. Ezzel kívánja kiemelni, hogy ő lényegesen többet ér náluk, mert ő ezeknek pont az ellenkezője, és ez jó érzéssel tölti el.

Kérdező: azt szokták mondani, hogy a zsák megtalálja a foltját. Az általad felvázolt emberek is lehetnek érdekesek, értékesek attól még, hogy a te szemedben nem azok. Van, akinek pont erre van igénye.

2015. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as,az első mondatodat nagyon jól leírtad.
2015. aug. 18. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom érezted az iróniát.
2015. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán éppen te vagy az,akiben a való életben nem sok érdekesség akad,különben nem fröcsögnél egy ilyen oldalon másokra!Ha annyira boldog lennél,nem azt elemeznéd,ki milyen és hogy miért,meg másnak ez miért tetszik.Ízlések és pofonok,tudod.
2015. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
86%
Nyilván unalmasak, sz.r az életük, az is nyilván való, hogy bulizók járnak felhőkarcolókat építeni, romlott lelkűek járnak a repülőterekre is dolgozni, írányítani a közlekedést stb. .. . Sok bankba a becsületesség színét se látni, minden fekete és fehér, mindenki sírni jön ide. .. . Igazad lehet kérdező, biztosan.
2015. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg az az unalmas, aki mérgezi magát piával meg cigarettával, mindezekért még pénzt is ad önként. Majd rinyál, ha esetleg kórházba kerül, mert kiderül, hogy tüdőbeteg, szívbeteg lett, vagy a mája nem bírta a terhelést. + az is unalmas, aki nem tud a s**ggén ülni 10 percet. Bár erre nem az unalmas a jó szó, hanem az, hogy hiperaktív.


Az az érdekesség bennük, hogy ebben a rothadó, mocsok, sz@r világban még tudnak lenni önmaguk, és nem a divatot meg a f*s éjjelnappalbudapest lúzerjeit majmolják!

2015. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ilyen barátom van, csak az a pont túlzás, hogy nem mer megszólalni idegenek között. Mer, csak nem szeret.

Egyáltalán nem unalmas ember, csak introvertált. Nekem megnyílt, és egy kifejezetten jó humorú srác, sokat lehet vele bolondozni, nevetni. Én sem szeretek annyira kimozdulni, pont kellemes mennyiségben tesszük meg együtt.

Szerinted attól komolyan érdekesebb lesz egy ember, hogy pl. bagózik meg piál? Ha nem teszi, akkor hozzátesz ahhoz, hogy unalmas legyen? :D

Szerintem a személyisége, nézetei, humora, gondolkodása tesz érdekessé egy embert, nem az, hogy mit fogyaszt és hová járkál, és, hogy mennyire introvertált/extrovertált.

2015. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Neked aztán igazán magas szinten lehet az érzelmi intelligenciád, bár erősen kétlem, hallottad is ezt a szót valaha...
2015. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!