Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok annak a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok annak a lánynak a közeledését, aki tönkretette a gyerekkorod?

Figyelt kérdés
5 éves volt, te meg 7 éves, minden nap együtt voltatok, mert szomszédok voltatok, de ő állandóan megalázott, csúfolt és hazudozott neked, ami komoly lelki sérüléseket okozott neked kisgyerekként. Lassan 15 éve nem találkoztál vele, és hirtelen a semmiből felbukkanva neten kedvesen érdeklődik a lány, hogy mi a helyzet veled, hol tartasz a tanulmányaidban, jól vagy-e és megkérdezi, hogy nincs-e kedved találkozni vele és kicsit nosztalgiázni. (Gyerekkorunkban mindig játszottunk egy bizonyos játékot és mondta, hogy még meg van neki az a társas és szívesen játszana egyet veled)
2015. aug. 18. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tudsz felnőni ne találkozz vele.
2015. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen nem létezik, hogy egy kisgyerek teszi tönkre egy másik kisgyerek gyerekkorát! Ha valakinek tönkre lehet tenni, annak már eleve voltak komoly problémái, ami inkább a családban keresendő, nem pedig a szomszédban.
2015. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy tönkretetted a gyerekkorát? Velem is szemétkedtek mikor kicsi voltam, sőt tesómmal is sokat balhéztunk, de semmi bajom nincs sem vele se a többi emberrel aki esetleg megbántott. Lehet, hogy csomó mindenre nem is emlékszik.. Szerintem nyugodtan megpróbálhatod.
2015. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, így a fő kérdésre nem tudok válaszolni, de azért a véleményem leírom. :)

Gyerekként sok ember hülye, és az akkori dolgok nem feltétlenül determinálják azt, hogy ki milyen lesz felnőttként. Szerintem adj a dolognak esélyt, ha tetszik a lány, viszont ha tényleg komoly, feldolgozatlan lelki sérüléseket okozott, akkor nem javasolnám a nosztalgiázást, hanem inkább teljesen új dologba fogjatok bele, újra "ismerkedjetek meg", ha úgy tetszik. :)

2015. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Én találkoznék vele, aztán megcsinálnám vele ugyanazokat, amiket ő velem anno. Édes lenne a bosszú:DD
2015. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de az én gyerekkoromat is tönkretették bizonyos fiúk. Ha valamelyik közeledni akarna hozzám, biztos, hogy alig tudnám megállni, hogy ne küldjem a búsp*csába.

Szóval a kérdésedre a válasz: soha.

2015. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy nem lenne bennem harag amiatt, hogy 5 éves korában csúfolt. Ha lenne, akkor el kellene gondolkoznom rajta, hogy nem-e még mindig egy gyerek szintjén állok.
2015. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Minden embernek maximum egy esély jár. Önmagad védelmében.
2015. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a francba!
2015. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öt éves kisgyerek kicsúfolt egy másik kisgyereket. Aztán ezért most örök harag? Úristen, ide tényleg iszonyú fura alakok írnak. :D
2015. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!