Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, akik rondának tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, akik rondának tartjátok magatokat, mutatnátok képet olyan férfiakról, akik szerintetek jóképűek? Érdekelne, hogy szerintetek milyennek kellene lennetek.

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem, mit számít az, hogy szerintem jóképű? Nem én pasizok, hanem a nők. Lehet hogy az egyik csajnak nem a Justin Bieber jön be hanem a Kevin Costner...
2015. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Törpike, az érdekel, hogy mégis kikhez hasonlítgatjátok magatokat.


Jól látod, a nők ízlése eltérő, van, akinek egyik típus jön be, másnak másik, azért elég kevés olyan pasit ismerek, meg látok az utcákon, akikre azt tudom mondani, hogy na ő tényleg ronda (mondjuk egy alkoholistát nem tartok jóképűnek, mert az ital tönkreteszi).

2015. aug. 19. 10:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alkoholista még sem tetszem egy lánynak sem.... Minden lánynak a szép fiúk tetszenek... 19/F
2015. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
# 13/13 Időpont ma 13:46 - Nem ez volt a kérdés.
2015. aug. 19. 14:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert nem veszed észre őket. Én már megfigyeltem, akik nem érdekelnek minket, tudat alatt észrevétlenné válnak számunkra. Egy jó csajt kilométerekről kiszúrok, egy csúnyát akkor se veszek észre, ha az orrom előtt megy el.

Ezért nem látsz ronda pasikat. Sok van, csak nem feltűnőek, ha nem konkrétan keresed őket a tekinteteddel, akkor átsiklasz rajtuk.

2015. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
# 15/15 Időpont ma 15:09 - Hát, ez mellé ment, ugyanis én kifejezetten szoktam figyelni az embereket, reggel munkába menet, munka után hazafelé, munkában.
2015. aug. 19. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!