Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés ez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés ez vagy én vagyok ennyire unalmas?

Figyelt kérdés
Barátommal, és pár haverral, barátokkal bementünk a tescóba csak úgy nézegelődni, meg venni pár sört, üdítőt. Én lány létemre, szeretek ugyebár főzni, és megláttam sok szép színes serpenyőt, és mondtam a barátomnak, nézd milyen szépek, közben szóltam neki, h menjünk oda. És fennhangon lecseszett, h nem érdeklik. Kicsit elszomorodtam,de betudtam annak, h pasiból van, nem akar beégni..
2015. aug. 19. 05:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hú, ott én is el tudok veszni...

Nálunk az a szabály, hogy ő lesi a kütyüket, én meg a konyhai részt.

Amúgy igen, valószínűleg cikinek érezte a haverok előtt.

Viszont a bunkó hangnemet nyugodtan kérd ki magadnak.

2015. aug. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kikértem...csak az a baj, sokszor ilyen, ha nem tetszik neki valami.
2015. aug. 19. 05:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. 1es vagyok.
2015. aug. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én akár kivel megyek, többnyire külön nézelődünk. Pont azért, mert más dolgok érdekelnek.

Nem megsértődni kell, hanem közölni, hogy én most megnézem ezeket, majd utolérlek titeket. Ennyi.

Amúgy nem minden nőt érdekelnek a serpenyők. Engem sem.

2015. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok és szeretek főzni és én is megnézem a konyhai cuccokat...

Szóval ne mond azt hogy ő pasi és azért nem nézi meg.Nem!Azért nem nézi meg mert nem érdekli az ami téged érdekel.

2015. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Majd ha ő akar neked mutatni valamit akkor mond te is ugyan ezt..tuti ki fog akadni.

Bunko a gyerek ennyi

2015. aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A serpenyőket én is imádom. :)


F

2015. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kissé tapló a srác.
2015. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt neked is tudni kell alkalmazkodni, hogy ha társasággal vagytok, akkor ne a saját érdeklődési körödet elégítsd ki, ne vonódj ki a közösségből. Lehet, hogy a társaságból mást is érdekeltek volna a serpenyők.

Másrészt a barátod se tud kommunikálni, nincs joga lecseszni semmilyen helyzetben. Az, hogy pasiból van, nem indokolja, hogy bunkó legyen!

2015. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jajjj ez a "Őt nem érdekli ami téged" ez a világ legnagyobb barom szövege.


Én pl. fizikus hallgató vagyok barátnőm műkörmös, akkor most sértődjek meg mert nem érdekli a fizika ? Persze, hogy nem érdeklik az edények, és ??? Ha magadnak akarsz valamit vásárolni akkor el kell menni egyedül.


Senkinek nincs a párja s*ggébe ragadva a feje. Attól, hogy párban vagy még vannak az embernek saját dolgai. Nem kell állandóan mindent együtt csinálni. Az is lehet, hogy rendszeren ezt csináltad vele és már irritálja.

Azt meg, hogy valami nem érdekli ami téged igen nem kell felhánytorgatni 1 csomó dolog van ami engem érdekel, de barátnőmet nem ezeket megvitatom csoport társaimmal vagy olyannal akit érdekel, de ettől függetlenül imádom, de az érdeklődési körömbe ne szóljon bele senki mint ahogy én sem az övébe.

2015. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!