Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a magyarázata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a magyarázata annak, hogy a két nemet alapvetően idegesítik egymás tipikus tulajdonságai, mégsem tudnak élni, boldogak lenni egymás nélkül?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 09:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6 éves kapcsolatom vége óta én annyira, de annyira nagyon boldogan tudok élni nő nélkül, hogy az leírhatatlan ! :D


A p*na nélkül viszont nem tudok, de arra vannak a hölgyeknek 1 bizonyos csoportja. Nekem nem kell kolonc a nyakamba aki mellett nem lehet megnézni 1 filmet úgy, hogy ne jutna közben eszébe valami, hogy Rozi mit mondott ma ebédnél. Púp a hátamra kb.


Sajnos viszont egyedül nem akarok meghalni, munkám viszont elég jó gondolkoztam, hogy mostanában fogok utánanézni, hogy egyedülálló férfi fogadhat-e örökbe gyereket.

2015. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Fogadhat, csak nagyon sok házaspár is vár gyerekre és a rendszer őket veszi előre, a lista pedig hosszú, házasoknak is több év a várakozási idő. Egyedülállónak leginkább olyan gyereket ajánlanak fel, akit már több házaspár visszautasított.

Ha jól tudom, korhoz is kötött úgy, hogy az örökbefogadó és az örökbefogadott közötti korkülönbség max. 45 év lehet.

De persze utána kell nézni.


Bocs az offért. :)

2015. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod #12-es mindenképpen utána fogok járni 1-2 évvel azelőtt mielőtt aktuális lenne 1-2 évvel előte olyan 30as éveim elején szeretném :)
2015. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!